Forum-lokalne logo

Przejdź do treści forum

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie

Niezależne forum wymiany opinii dla Twojego regionu

Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.


Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie → MAZOWIECKIE → powiat Radom → Kosmeceutyki w zasiegu ręki.

1

Temat: Kosmeceutyki w zasiegu ręki.

Moja Żona od jakiegoś czasu używa jedynie [b]kosmeceutyków[/b]. Nie wiedziałem co to jest. Tłumaczyła mi, że to kosmetyk z najwyższej półki, który dzięki swojemu składowi i jakości składników właściwie już nie jest zwykłym kosmetykiem a zaczyna być lekiem.
     Każda kobieta musi mieć jakieś wytłumaczenie na podkreślenie słuszności swoich wydatków na urodę - wszyscy to wiemy (Panowie) smile. Ostatnio zaczęto jej nawet dostarczać je do domu (nie kurierem - bo nic za to nie płaci). Nie ukrywam, że te wszystkie opowieści o "kosmeceutykach" nie specjalnie mnie interesowały. Pod choinkę dostałem krem po goleniu marki [b]LARENS[/b]. Stosuje go już miesiąc - więc mam o nim zdanie. Mogę powiedzieć tylko jedno - jest rewelacyjny. Gdyby nie to, że nie należy do "najtańszych", to czytający tą swoją  notatkę mogli by wszyscy podejrzewać mnie o reklamę. Niestety jest po prostu drogi. Myślę jednak, że przez wszystkie lata golenia się (około 30) i stosowania różnych kosmetyków - tańszych i bardzo drogich - jestem z prezentu bardzo zadowolony i na pewno następnym będzie znowu krem tej marki. Dość dużym udogodnieniem jest to, że na terenie Radomia firma dowozi zamówione kosmetyki za darmo (!). Wszystko można zobaczyć, poczytać opis "dla kogo i po co" pod adresem [url=http://najlepsze-kosmetyki.eu/]radomski sklep internetowy z kosmeceutykami[/url]

2

Odp: Kosmeceutyki w zasiegu ręki.

Sprawdziłam - od dłuższego czasu stosuje tylko kosmeceutyki Larens, których na szczęście nie reklamują w telewizji i może dlatego że są skuteczne, ale to że ze sklepu  [url]http://www.nalepsze-kosmetyki.eu/[/url]dowieźli mi je do domu no to "czapki z głów" - tego jeszcze nie było bo za dowóz nie chcieli ani grosza !

3

Odp: Kosmeceutyki w zasiegu ręki.

A ja mam wciąż wątpliwości czy w ogóle warto inwestować w te całe kosmeceutyki. Nie lepiej postawić na naturalne produkty i naprawdę tanie, dobre rozwiązania, które znajdziemy w każdym domu?

Posty: 3

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie → MAZOWIECKIE → powiat Radom → Kosmeceutyki w zasiegu ręki.