Forum-lokalne logo

Przejdź do treści forum

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie

Niezależne forum wymiany opinii dla Twojego regionu

Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.


Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie → Kultura → Sposoby na pozbycie sie nadwagi

1

Temat: Sposoby na pozbycie sie nadwagi

Jakie macie sposoby na pozbycie sie nadwagi. Tylko nie piszcie mi, że wystarczy zażyć tabletki i wszystko stanie się samo jak za machnięciem czarodziejską różdżką...

2

Odp: Sposoby na pozbycie sie nadwagi

Najprostszy i zarazem moim zdaniek najskuteczniejszy - MŻ. I to w cale nie w przenośni. Po prostu tak zbilansować dietę, by jej kaloryczność była ujemna (mniej przyjmujemy niż spalamy)

3

Odp: Sposoby na pozbycie sie nadwagi

Warto przy tym i postarać sie o troszkę wysiłku fizycznego. Powstrzymanie tycia na dzień dzisiejszy (to co pisze Karolina) nie spowoduje, ze cudownie zniknie to czego wcześniej się dorobiliśmy

4

Odp: Sposoby na pozbycie sie nadwagi

To w końcu stosować jakieś suplementy czy nie?

5

Odp: Sposoby na pozbycie sie nadwagi

> MatyldaG napisał/a:

> To w końcu stosować jakieś suplementy czy nie?

Moim zdaniem jak chcesz, to stosować, wolny wybór. ie mniej ja jeżeli bym miła coś kupić to po pierwsze we firmie mającej siedzibę w Polsce. Idealne rozwiązanie, to takie, gdize i produkcja jest w Polsce, a nie tylko dystrybucja i gdzie producent (dystrybutor) podaje pełen skład oraz pisze otwarcie, że dany środek wspomaga proces, a nie w cudowny sposób go zastępuje

6

Odp: Sposoby na pozbycie sie nadwagi

A znasz taki środek? bo ja jeszcze takiego nie spotkałam. Wszędzie masz, że wychodzi iż nie musisz nic robić, a waga sama będzie spadać

7

Odp: Sposoby na pozbycie sie nadwagi

> Ewa39 napisał/a:

> A znasz taki środek? bo ja jeszcze takiego nie spotkałam. Wszędzie masz, że wychodzi iż nie musisz nic robić, a waga sama będzie spadać

A tu cię zaskoczę, bo znam. Wpisz sobie w Google Shape Up, lub od razu poszukaj na stronie Grinday. Otwarcie podają skład, z rozbiciem po co jest dany składnik, otwarcie piszą, ze są to tabletki wspomagające proces, mające go ułatwić, a nie same z siebie odchudzające. Jak widać uczciwie i bez ściemy też mozna

Posty: 7

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie → Kultura → Sposoby na pozbycie sie nadwagi