Forum-lokalne logo

Przejdź do treści forum

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie

Niezależne forum wymiany opinii dla Twojego regionu

Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.


Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie → MAŁOPOLSKIE → powiat Kraków → praca jako opiekunka w Niemczech

1

Temat: praca jako opiekunka w Niemczech

Witajcie smile chciałabym podjąć prace w zawodzie opiekunki osoby starszej. Interesuje mnie wyjazd za granicę, do Niemiec. Czy możecie polecić jakieś sprawdzone agencje pracy, które szukają pracowników w tym momencie ? z góry dziękuje!

2

Odp: praca jako opiekunka w Niemczech

zerknij sobie na Dolce Vita, widziałam ostatnio na fb ich fanpage i czytałam, ze oni zatrudniają własnie na takich stanowiskach.

3

Odp: praca jako opiekunka w Niemczech

potwierdzam, ja pracuje dla tej agencji Dolce Vita juz od 3 lat smile solidna i uczciwa firma, bardzo dbaja o swoich pracowników. Dobre zarobki, premie, umowa. I z tego co wiem to tak, prowadza teraz rekrutacje smile

4

Odp: praca jako opiekunka w Niemczech

Bardzo Wam dziękuje za odpowiedzi i namiar na tą agencję, Przejrzałam sobie już ich profil na facebooku, poczytałam opinie i faktycznie wygląda to bardzo obiecująco smile powiedzcie mi proszę tylko jak wygląda kwestia dojazdu do Niemiec ? Muszę to załatwić we własnym zakresie ?

5

Odp: praca jako opiekunka w Niemczech

Ty się o nic nie musisz martwić, firma zapewnia dojazd smile generalnie warunki pracy jakie oferują są bardzo komfortowe, ja jako pracownik czuje się bezpieczna i codzienna praca daje mi sporo radości i satysfakcji, choć czasem jest ciężko ale to jest już związane z samym zajęciem.

6

Odp: praca jako opiekunka w Niemczech

> malgoorzata napisał/a:

> Ty się o nic nie musisz martwić, firma zapewnia dojazd smile generalnie warunki pracy jakie oferują są bardzo komfortowe, ja jako pracownik czuje się bezpieczna i codzienna praca daje mi sporo radości i satysfakcji, choć czasem jest ciężko ale to jest już związane z samym zajęciem.

Bardzo dziękuje za informacje, to naprawdę fajnie, ze firma w taki sposób dba o swoich pracowników. jestem już po rozmowie telefonicznej, niebawem odbędzie się spotkanie w biurze smile

Posty: 6

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie → MAŁOPOLSKIE → powiat Kraków → praca jako opiekunka w Niemczech