Forum-lokalne logo

Przejdź do treści forum

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie

Niezależne forum wymiany opinii dla Twojego regionu

Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.


Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie → MAZOWIECKIE → powiat Warszawa → Warszawa → Kosmetyki wegańskie Muldream

1

Temat: Kosmetyki wegańskie Muldream

Dziewczyny co sądzicie o pielęgnacji koreańskiej ? sporo czytałam ostatnio na jej temat i wiem, ze dziewczyny ją polecają ze względu na dużą skuteczność. szukając kosmetyków trafiłam na wzmiankę na temat marki Muldream. Kojarzycie ? z góry dzięki za opinie osób, które używają ich produktów.

2

Odp: Kosmetyki wegańskie Muldream

nie bez powodu tyle osób wypowiada się na temat pelengacji koreańskiej, ma to sens bo takie produkty to przede wszystkim sama natura bez chemii czy innych wypełniaczy. O Muldream nie słyszałam ale chętnie przycupnę i też poczytam smile

3

Odp: Kosmetyki wegańskie Muldream

tak jak znam i polecam smile one są dostępne w Polsce stosunkowo od niedawna ale cieszę się, że teraz nie musze prosić siostry, która mieszka w Anglii by mi je przysyłała ;p bardzo dobre pod kątem skuteczności, cenowo też ok.

4

Odp: Kosmetyki wegańskie Muldream

> maadzialena napisał/a:

> tak jak znam i polecam smile one są dostępne w Polsce stosunkowo od niedawna ale cieszę się, że teraz nie musze prosić siostry, która mieszka w Anglii by mi je przysyłała ;p bardzo dobre pod kątem skuteczności, cenowo też ok.


super, dziękuje za odpowiedz smile a możesz mi powiedzieć, które kosmetyki wybrać do pielęgnacji cery mocno wrażliwej a do tego jeszcze suchej ?

5

Odp: Kosmetyki wegańskie Muldream

> Weera napisał/a:

> > maadzialena napisał/a:

> tak jak znam i polecam smile one są dostępne w Polsce stosunkowo od niedawna ale cieszę się, że teraz nie musze prosić siostry, która mieszka w Anglii by mi je przysyłała ;p bardzo dobre pod kątem skuteczności, cenowo też ok.


super, dziękuje za odpowiedz smile a możesz mi powiedzieć, które kosmetyki wybrać do pielęgnacji cery mocno wrażliwej a do tego jeszcze suchej ?

Linia różowa będzie dla Ciebie idealna. Na pewno wez sobie krem i mgiełke, u mnie ten dueat sprawdza się super na co dzień. jakiś czas temu dokupiłam jeszcze maski w płachcie, te stosuje 1-2 razy w tygodniu smile

6

Odp: Kosmetyki wegańskie Muldream

dzięki za pomoc i doradztwo smile miałam składać zamówienie w ich sklepie internetowym ale dzień wcześniej byłam w galerii i odwiedziłam Douglasa, okazało się, ze tu też można je bez problemu kupić smile

7

Odp: Kosmetyki wegańskie Muldream

> Weera napisał/a:

> dzięki za pomoc i doradztwo smile miałam składać zamówienie w ich sklepie internetowym ale dzień wcześniej byłam w galerii i odwiedziłam Douglasa, okazało się, ze tu też można je bez problemu kupić smile

tak, widziałam właśnie ostatnio na stronie Douglasa, ze można je już u nich zamówić - super smile

8

Odp: Kosmetyki wegańskie Muldream

też znam te kosmetyki, jeśli chodzi o pielęgnację twarzy to nie ma nic lepszego niż Muldream i to zarówno pod kątem skuteczności działania, składu jak i cen smile

9

Odp: Kosmetyki wegańskie Muldream

> kęcka napisał/a:

> też znam te kosmetyki, jeśli chodzi o pielęgnację twarzy to nie ma nic lepszego niż Muldream i to zarówno pod kątem skuteczności działania, składu jak i cen smile

prawda? zgadzam się w pełni i podpisuje obiema rękami pod tym co napisałaś smile fajnie, ze coraz więcej osób dowiaduje się w ogóle o ich istnieniu smile

Posty: 9

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie → MAZOWIECKIE → powiat Warszawa → Warszawa → Kosmetyki wegańskie Muldream