Forum-lokalne logo

Przejdź do treści forum

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie

Niezależne forum wymiany opinii dla Twojego regionu

Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.


Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie → ŁÓDZKIE → powiat Łódź → Łódź → Łodz - jaki catering dietetyczny ?

1

Temat: Łodz - jaki catering dietetyczny ?

witajcie smile moi drodzy jakie firmy cateringowe z Łodzi polecacie ? zależy mi na smacznej ale też nie monotonnej diecie. mam w planach zrzucić około 10 kg smile z góry dzięki za polecenia smile

2

Odp: Łodz - jaki catering dietetyczny ?

ja od miesiąca jestem na pudełkach z Victory Diet. nie mam co prawda porównania z innymi firmami ale tu wszystko bardzo mi smakuje, dostawy są zawsze na czas, bez opóźnień,. no i dieta jest w 100% dopasowana do moich potrzeb i upodobań kulinarnych ( jestem w zasadzie tylko to co naprawdę lubię).

3

Odp: Łodz - jaki catering dietetyczny ?

a ja mam porównanie z innymi firmami i tak uważam, ze vitory diet bije na głowę inne smile i to nie tylko pod kątem cen ale też smaku potrwa, ich różnorodności. obsługa klienta tez na bardzo wysokim poziomie, w każdej chwili można się skontaktować z dietetykiem, który wprowadzi konkretne zmiany jeśli coś Ci nie będzie odpowiadać albo zmieni się Twój cel np z redukcji na stabilizacje.

4

Odp: Łodz - jaki catering dietetyczny ?

ekstra dzięki bardzo za informacje, o tej firmie jeszcze nie słyszałam ale za chwile zerkne sobie na ich ofertę i pewnie spróbuję smile trzymajcie kciuki żebym wytrwała smile

Posty: 4

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie → ŁÓDZKIE → powiat Łódź → Łódź → Łodz - jaki catering dietetyczny ?