Forum-lokalne logo

Przejdź do treści forum

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie

Niezależne forum wymiany opinii dla Twojego regionu

Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.


1

Temat: Weterynarz

Szukam sprawdzonego, dobrego weterynarza w Krakowie. Możecie kogoś polecić. Najlepiej jakby specjalizował się w nietypowym zwierzaku, jakim jest suseł Richardsona. Już byliśmy u innych weterynarzy ale tak średnio to wychodzi jeżeli chodzi o gryzonie.

2

Odp: Weterynarz

Widziałam na stronie Arka Vet info o gryzoniach i też coś o Susłach. Sprawdź, czy tą odmianę też leczą. Moim zdaniem powinni wszystkie, no ale warto spytać. Całkiem niezła klinika, ale ja tam z kociakiem jeżdżę.

3

Odp: Weterynarz

ja też polecam Arkę, wg mnie to najlepsza klinika weterynaryjna w Krakowie. Na plus fakt, ze są czynni przez cała dobę, także w weekendy i święta. Ja jeżdżę do doktor Sylwii Kuliś z naszym królikiem smile

4

Odp: Weterynarz

dzięki bardzo za informacje, o klinice słyszałem ale nie miałem pojęcia, ze mają tu lekarza, który zajmuje się takimi zwierzakami. na pewno się z nimi skontaktuje w najbliższym czasie smile

5

Odp: Weterynarz

> Konwent napisał/a:

> dzięki bardzo za informacje, o klinice słyszałem ale nie miałem pojęcia, ze mają tu lekarza, który zajmuje się takimi zwierzakami. na pewno się z nimi skontaktuje w najbliższym czasie smile

koniecznie, na pewno Ci pomogą smile wykonują na miejscu badania krwi, można zrobić usg/rtg czy tomografie komputerową w razie potrzeby. jest nawet szpital. no ogólnie opieka na bardzo wysokim poziomie.

Posty: 5