Forum-lokalne logo

Przejdź do treści forum

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie

Niezależne forum wymiany opinii dla Twojego regionu

Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.


Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie → MAŁOPOLSKIE → powiat Kraków → Kraków → Gdzie kupić kartony do przeprowadzki an terenie Krakowa?

1

Temat: Gdzie kupić kartony do przeprowadzki an terenie Krakowa?

Gdzie kupić kartony do przeprowadzki na terenie Krakowa?

2

Odp: Gdzie kupić kartony do przeprowadzki an terenie Krakowa?

Ja kupuję w Less Mess Storage w Kryspinowie, mam swój mały sklep internetowy a akurat mają wszystko czego potrzebuję.

3

Odp: Gdzie kupić kartony do przeprowadzki an terenie Krakowa?

też tam kupuję tylko przez stronę najpierw zamawiam a później odbieram sobie osobiście

4

Odp: Gdzie kupić kartony do przeprowadzki an terenie Krakowa?

> Jolka napisał/a:

> też tam kupuję tylko przez stronę najpierw zamawiam a później odbieram sobie osobiście


Czyżby to ekartony.pl? Raz zamówiłem i byłem zadowolony. Nawet nie wiedziałem że taka firma zajmuje się również wynajęciem box-ów. Dobrze wiedzieć bo potrzebuje przechować opony zimowe big_smile

5

Odp: Gdzie kupić kartony do przeprowadzki an terenie Krakowa?

Wynajęłam tam pomieszczenie na graty z domu, remontuje kuchnię i nie miałam za bardzo gdzie tego trzymać zwłaszcza że brak komórki lokatorskiej... Jestem zadowolona, stawki stosunkowo niskie.

6

Odp: Gdzie kupić kartony do przeprowadzki an terenie Krakowa?

Jak kartony to tylko z less mess Storage polecam serdecznie smile.

7

Odp: Gdzie kupić kartony do przeprowadzki an terenie Krakowa?

Nie słyszałem o tym sklepie ale po opiniach wydaje mi się, że warto skorzystam na pewno.

Posty: 7

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie → MAŁOPOLSKIE → powiat Kraków → Kraków → Gdzie kupić kartony do przeprowadzki an terenie Krakowa?