Forum-lokalne logo

Przejdź do treści forum

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie

Niezależne forum wymiany opinii dla Twojego regionu

Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.


Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie → ŁÓDZKIE → Dobry sprzęt kuchenny do przyrządzania potraw

1

Temat: Dobry sprzęt kuchenny do przyrządzania potraw

hej hej! potrzebuję waszej pomocy- a dokładniej, chcę kupić jakiś fajny sprzęt do gotowania, smażenia. Obecny już trochę szwankuje i przez to nie zawsze mam wygodę podczas przygotowywania posiłkow, nie zawsze tez wychodzą takie jakie bym chciała. Zdaję sobie sprawę, że żaden sprzęt nie zdziała cudów, jeśli z umiejętnościami kulinarnymi kiepsko big_smile ale jednak prościej jest kiedy patelnia czy garnek są zdobrego tworzywa itp. Polećcie mi coś proszę smile

2

Odp: Dobry sprzęt kuchenny do przyrządzania potraw

ja doskonale cię rozumiem! Wiadomo, że porządny sprzęt ułatwia gotowanie, smażenie, pieczenie. Sama póki co też szukam swojego ideału i na razie męczę się na wiekowym już sprzęcie big_smile

3

Odp: Dobry sprzęt kuchenny do przyrządzania potraw

To polecam ci Valdinox. Oni mają rewelacyjne patelnie na przykład smile I rownież rozumiem o co ci chodzi, bo jak miałam taką byle jaką patelnię to co chwilę coś mi się na niej przypalało, musiałam pilnować jedzenia, mieszać warzywa, mięso, żeby mi się nie przyklejalo... Więc co to za wygoda gotowania... A z valdinoxem nie mam juz takiego problemu, a co lepsze, nie muszę wcale lać dużo tłuszczu,żeby mi się jedzonko ładnie smażyło bez przyklejania do powierzchni smile

4

Odp: Dobry sprzęt kuchenny do przyrządzania potraw

Patelnie są faktycznie świetne, ale również i ich garnki są godne polecenia. Ja mam taki fajny, uniwersalny, mogę go też używać do zapiekania w piekarniku. Bardzo wygodny w użyciu, dobrze trzyma ciepło, więc nie muszę niewiadomo ile i jak często podgrzewać jedzonka, żeby było dobre.

5

Odp: Dobry sprzęt kuchenny do przyrządzania potraw

Uważam, że takie porządne sprzety warto mieć w kuchni, bo to przekłada się również na wyższą jakość posiłków, które przyrządzamy.

6

Odp: Dobry sprzęt kuchenny do przyrządzania potraw

Ja jestem bardzo zadowolona z kompletu garnków do gotowania na parze jaki kupiłam na stronie https://europ24.pl/garnki/do-gotowania-na-parze

Posty: 6

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie → ŁÓDZKIE → Dobry sprzęt kuchenny do przyrządzania potraw