Forum-lokalne logo

Przejdź do treści forum

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie

Niezależne forum wymiany opinii dla Twojego regionu

Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.


1

Temat: Uzbekistan

Planuję wybrać się w ten niesamowity zakątek Azji. Inny niż większość popularnych kierunków. I zastanawiam sie czy ktoś tam był już? Z chęcią dowiedziałbym się czegoś nowego albo utrwalił wiedzę którą już mam.

2

Odp: Uzbekistan

> Wiśniewski napisał/a:

> Planuję wybrać się w ten niesamowity zakątek Azji. Inny niż większość popularnych kierunków. I zastanawiam sie czy ktoś tam był już? Z chęcią dowiedziałbym się czegoś nowego albo utrwalił wiedzę którą już mam.

Bardzo fajny kierunek. Byliśmy tam. Sporo do zwiedzania, więc jak już jechać to na trochę dłużej. tydzień to naprawdę mało. 10 dni na miejscu to minimum. Takie moje zdanie. My na miejscu byliśmy 13 dni a człowiek i tak czuje niedosyt.

3

Odp: Uzbekistan

My też mamy w planach zwiedzenie tego kraju.Kilka lat temu próbowaliśmy  zebrać ekipę i  zorganizować taki wyjazd.Niestety nieznaleźliśmy zbyt wielu chętnych,no i mieliśmy też problem z organizacją tej wyprawy.Mam nadzieję,że kiedyś uda nam sie spełnić to marzenie.

4

Odp: Uzbekistan

Moja siostra wybiera się do Uzbekisatnu w marcu. Wszyscy byliśmy zaskoczeni ale patrząc na jej umiłowanie do historii to cóż się dziwić, że chce poznać serce jedwabnego szlaku. Wycieczkę wykupiła w Wytwórni Wypraw. Spędzi tam dziewięć dni, które po obejrzeniu planu wyjazdu zapowiadają się ciekawie. Uda się jej wiele zobaczyć, a dzięki pilotowi wycieczki może i poszerzyć swą wiedzę historyczną.

5

Odp: Uzbekistan

Jak widzę to w Wytwórni Wypraw jest połączenie Kazachstanu i Uzbekisatnu. Dwa duże kraje, które kiedyś były w regionie potęgą. Jak wdziałem to program bardzo interesujący. Może nie obejmuje wszystkiego, ale i tak wiele fajnych miejsc. A czy warto tam pojechać? Oj warto. Widoki sa niezrównane.

Posty: 5