Forum-lokalne logo

Przejdź do treści forum

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie

Niezależne forum wymiany opinii dla Twojego regionu

Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.


1

Temat: Smart Kid Belt

Czy są tu użytkownicy tego pasa do przewozu dzieci? Rozwiązanie jest całkiem ciekawe ale dopiero zbieram o nim informacje. Z chęcią poznam wrażenia osób już użytkujących.

2

Odp: Smart Kid Belt

Tak. A co chcesz wiedzieć? Sam pas używa się bardzo prosto i całkiem sprawnie. Sprawdził się już przy bardzo ostrym hamowaniu.

3

Odp: Smart Kid Belt

Bardzo fajne rozwiązanie. Polecam. Używamy dość intensywnie. Sprawdza się jego mobilność. U nas zawozimy dzieciaki do szkoły rożnymi samochodami (komu akurat pasuje) i tak samo jest z odbiorem. Gdyby nie Smart Kid Belt to musielibyśmy mieć co najmniej 2 komplety fotelików do każdego auta. A jak dziadkowie by chcieli / mogli odebrać, to już kolejny komplet do nabycia.

4

Odp: Smart Kid Belt

Moja siostra też używa tego pasa i jest bardzo zadowolona i tez chwali jego mobilność.Dzięki temu urządzeniu rozwiązał się problem z przewozem dzieci do przedszkola ,szkoły czy na zajęcia dodatkowe.Pas można zwinąć i schować dziecku do plecaka ,albo do szafki

5

Odp: Smart Kid Belt

Długo zastanawiałam się nad zakupem tego urządzenia. Czytałam wszelkie opinie w internecie te za i przeciw, zrobiłam moim zdaniem listę plusów i minusów i kupiłam bezpośrednio u producenta. Cena znakomita, a sam produkt idealny. Sprawdza się zarówno w przypadku naszych wojaży zagranicznych jak i w chwili gdy zabieramy córki przyjaciół lub córka spędza wakacje u dziadków. Cieszymy się, że jest taki produkt z atestami i homologacją, który ułatwia nam funkcjonowanie.

6

Odp: Smart Kid Belt

Liliana ja sie nie dziwię, że Ci pasuje. Mnie też do siebie przekonał. Jest bardzo mobilny. U nas się sprawdza do trzeciego dziecka. Nie ma możliwości, byśmy na tylnej kanapie zamontowali 3 foteliki. Nie wiem jak duże auto byśmy musieli mieć. I za jakie pieniądze. A tak mamy 2 foteliki i ten pas na środkowym miejscu. Sprawdza się to bardzo dobrze.

7

Odp: Smart Kid Belt

> JoannaK napisał/a:

> Liliana ja sie nie dziwię, że Ci pasuje. Mnie też do siebie przekonał. Jest bardzo mobilny. U nas się sprawdza do trzeciego dziecka. Nie ma możliwości, byśmy na tylnej kanapie zamontowali 3 foteliki. Nie wiem jak duże auto byśmy musieli mieć. I za jakie pieniądze. A tak mamy 2 foteliki i ten pas na środkowym miejscu. Sprawdza się to bardzo dobrze.


Również to idealne rozwiązanie dla kogoś, kto nie ma własnego auta a porusza się po aglomeracji z wykorzystaniem innych możliwości. Taksówkarze nie mają teraz żadnych fotelików, tak samo w samochodach na wynajem jest z tym problem (w tych na minuty nie ma wcale). Więc zostaje tylko rozwiązanie mobilne jak Smart Kid Belt.

8

Odp: Smart Kid Belt

Taksówkarz nie musi mieć, więc nie ma. Takie absurdalne prawo. A jak chce się samemu bezpiecznie przewieźć dziecko, to z własnym urządzeniem. Fotelik trochę mało poręczny. Smart Kid Belt wydaje się w takim zastosowaniu bardziej korzystnie wypadać.

9

Odp: Smart Kid Belt

Przepisy żyją swoim życiem a my musimy i tak robić to, co najbezpieczniejsze dla naszych rodzin. Ten pas Smart Kid Belt jest całkiem fajnym rozwiązaniem. Widziałem testy wykonane w Hiszpanii i wypadł całkiem dobrze, porównując go z fotelikami.

10

Odp: Smart Kid Belt

Widziałem te testy. I nie tylko te. Jak na razie wszystko pokazuje, że smart kid belt jest całkiem sensownym rozwiązaniem. Wiać że postawili na bezpieczeństwo, chociaż ich podejście jest zupełnie inne niż większość producentów. Innowacyjnie.

11

Odp: Smart Kid Belt

> Kramer napisał/a:

> Widziałem te testy. I nie tylko te. Jak na razie wszystko pokazuje, że smart kid belt jest całkiem sensownym rozwiązaniem. Wiać że postawili na bezpieczeństwo, chociaż ich podejście jest zupełnie inne niż większość producentów. Innowacyjnie.


Dokładnie. Tak proste rozwiązanie a tak funkcjonalne i bezpieczne. Każdy kolejny test jak na razie pokazuje, jak dobrym rozwiązaniem jest Smart Kid Belt.

12

Odp: Smart Kid Belt

> Majewski napisał/a:

> Dokładnie. Tak proste rozwiązanie a tak funkcjonalne i bezpieczne. Każdy kolejny test jak na razie pokazuje, jak dobrym rozwiązaniem jest Smart Kid Belt.

Proste i bezpieczne. Rozwiązanie zaskakuje swoją funkcjonalnością moim zdaniem. I na pewno wszystkim, co handlują fotelikami, nie będzie się to podobać. Ten produkt mocno zaburza ich podział

Posty: 12