Forum-lokalne logo

Przejdź do treści forum

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie

Niezależne forum wymiany opinii dla Twojego regionu

Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.


Temat: Nowoczesne domy

Jeżeli szukasz przestronnego mieszkania w wyśmienitej lokalizacji zajrzyj na [url=http://www.pasieki-komorniki.pl/]pasieki-komorniki.pl[/url]. Wygodne domy, które spełniają oczekiwania każdego lokatora. Zachęcam do zapoznania się z ofertą tego dewelopera.

2

Odp: Nowoczesne domy

A czy te domy, mają zastosowane jakieś nowoczesne rozwiązania, czy są tylko w stanie surowym? Chcę aby mój dom był w miarę możliwości ekologiczny np. z panelami fotowoltaicznymi. Doczytałem na [url]http://mbmsolar.pl/blog/11-ile-kosztuje-instalacja-paneli-fotowoltaicznych[/url] o cenach takich instalacji i to będzie duży koszt całej inwestycji w dom.

3

Odp: Nowoczesne domy

Jak nowoczesne i z panelem fotowoltaicznym to warto od razu zrobić całe ogrzewanie elektryczne. To najlepsza opcja w takich domach. A ogrzewanie elektryczne wcale drogo nie wychodzi. Koszty eksploatacji może są minimalnie wyższe ale cała instalacja jest dużo tańsza od konkurencyjnych rozwiązań. A takie panele Eco Partner grzeją aż miło w domu. I jak nikogo nie ma to nie ma potrzeby nagrzewać. A po powrocie ciepło odczuwamy w kilka chwil po włączeniu.

Posty: 3