Forum-lokalne logo

Przejdź do treści forum

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie

Niezależne forum wymiany opinii dla Twojego regionu

Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.


Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie → DOLNOŚLĄSKIE → powiat Wrocław → Dystrybutor kabin toaletowych – proszę o pomoc w wyborze

Temat: Dystrybutor kabin toaletowych – proszę o pomoc w wyborze

Witam wszystkich mieszkańców Wrocławia.

Co prawda mógłbym napisać na forum ogólnym, ale zależy mi na tym, by firma, której szukam znajdowała się we Wrocławiu. Takie moje „widzi mi się”.
Wróćmy jednak do sedna sprawy – jestem zaopatrzeniowcem na jeden z wrocławskich pływalni, nie ma znaczenia której, jednakże od razu mówię – to nie aquapark.

Wraz z innym zaopatrzeniowcem dostaliśmy zlecenie, by kupić dobre kabiny toaletowe na basen. Te obecne mają już trochę lat za sobą i wyglądają nie najlepiej. Oczywiście nie jest to okrutny stary, tym nie mniej jednak warto zadbać o to, by nasi klienci byli zadowoleni z wizyty i mogli korzystać z czystych i zadbanych kabin toaletowych.

Moje pytanie brzmi – czy ktoś z forumowiczów kupował kiedyś kabiny toaletowe? We Wrocławiu znalazłem jedną firmę, która ma takie coś w ofercie, ale nie wiem czy ich produkty są dobre i chciałbym poznać kilka opinii zanim się z nimi skontaktuję. Ta firma to [url]http://greenpanel.pl/.[/url] Rozumiecie – to spora inwestycja i zależy mi na tym, by nie zakończyło się to złym kupnem. Trochę o nich czytałem w internecie i jest kilka dobrych opinii, dlatego też nad tą firmą się zastanawiam. Mimo wszystko potrzebuję więcej informacji.

Pozdrawiam

Zapraszam na stronę: http://labentowicz.com/

Posty: 1

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie → DOLNOŚLĄSKIE → powiat Wrocław → Dystrybutor kabin toaletowych – proszę o pomoc w wyborze