Forum-lokalne logo

Przejdź do treści forum

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie

Niezależne forum wymiany opinii dla Twojego regionu

Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.


Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie → OPOLSKIE → powiat głubczycki → Baborów → Co myślicie o ostatniej sesji rady?

1

Temat: Co myślicie o ostatniej sesji rady?

Według mnie to co wyprawia Pani burmistrz jest karygodne


zachowuje się jak idiotka

2

Odp: Co myślicie o ostatniej sesji rady?

Pani burmistrz ma duże CYCE tongue

3

Odp: Co myślicie o ostatniej sesji rady?

Oj, niestety ale cały rozum poszedł chyba w te cyce...

4

Odp: Co myślicie o ostatniej sesji rady?

Poważnie? Jedyne, co można powiedzieć o niej to, że ma 'duże cyce'?

5

Odp: Co myślicie o ostatniej sesji rady?

[quote=Alex]Poważnie? Jedyne, co można powiedzieć o niej to, że ma 'duże cyce'?[/quote]

Ja Myślę ze można powiedzieć jeszcze, że jak uczyła matematyki bo biła bardzo po rękach i paluszki puchły za brak ołówka czy cyrkla, ale też dawała minusy do dziennika a 3 minusy to pała była,

jednak to bicie po łapkach to było okropnie poniżające

to były czasy lata 90te smile

6

Odp: Co myślicie o ostatniej sesji rady?

OJ TE CYCE PANI ELI ... MEGA CYCE DUŻE I MLEKODAJNE tongue
NIE KONICZYNIE IDĄ W PARZE Z ROZUMEM ALE WAŻNE ŻE SĄ DUŻE CYCE smile

7

Odp: Co myślicie o ostatniej sesji rady?

ma jeszcze wielkie DUPSKO i ryj który od KORYTA nie chce odstawić ..Zdradziecka baba co TYLKO o swoim KORYCIE myśli i każdy co nie z nia ten WRÓG PUBLICZNY .Czas już czas odstwic ja od KORYTA .bo i tak wiele znowu nie zrobiła patrząc na to co się dzieje w okolicznych Gminach ..

8

Odp: Co myślicie o ostatniej sesji rady?

[quote=fachur]ma jeszcze wielkie DUPSKO i ryj który od KORYTA nie chce odstawić ..Zdradziecka baba co TYLKO o swoim KORYCIE myśli i każdy co nie z nia ten WRÓG PUBLICZNY .Czas już czas odstwic ja od KORYTA .bo i tak wiele znowu nie zrobiła patrząc na to co się dzieje w okolicznych Gminach ..[/quote]


Każdego ciągnie do koryta, dlatego najlepiej byłoby zlikwidować koryto, aby świnie nie miały co jeść

9

Odp: Co myślicie o ostatniej sesji rady?

[quote=kucyk][quote=fachur]ma jeszcze wielkie DUPSKO i ryj który od KORYTA nie chce odstawić ..Zdradziecka baba co TYLKO o swoim KORYCIE myśli i każdy co nie z nia ten WRÓG PUBLICZNY .Czas już czas odstwic ja od KORYTA .bo i tak wiele znowu nie zrobiła patrząc na to co się dzieje w okolicznych Gminach ..[/quote]


Każdego ciągnie do koryta, dlatego najlepiej byłoby zlikwidować koryto, aby świnie nie miały co jeść[/quote]


Ciekawe gdzie taka wielka świnia teraz pójdzie żreć

10

Odp: Co myślicie o ostatniej sesji rady?

Masz taki wpierdól, że chuj.

11

Odp: Co myślicie o ostatniej sesji rady?

[quote=Jo]Masz taki wpierdól, że chuj.[/quote]


nie rozumiem, jak można być takim prymitywem,
zapewnie wyborca PIS-u.

Posty: 11

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie → OPOLSKIE → powiat głubczycki → Baborów → Co myślicie o ostatniej sesji rady?