Forum-lokalne logo

Przejdź do treści forum

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie

Niezależne forum wymiany opinii dla Twojego regionu

Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.


1

Temat: ZABLOKOWANA KOMUNIKACJA

Miało  być  lepiej  a  wyszło  OKROPNIE   z  komunkacją  w  Olsztynie
1/ Kto  będzie  płacił  za:  postoje  w korkach i zanieczyszczenie spalinami
    liczy  się  przecież  NASZE  ZDROWIE  I STRACONY  CZAS
    Przecież  "przed reorganizacją  było  o  niebo  lepiej"  To  TRAGEDIA  DECYDENTÓW (  NIE  STAŁO  IM  WYOBRAŹNI )
2/ Nastawiano   ŚWIATEŁ - SYGNALIZACJI  jak  nigdzie  w  Polsce
     PO  PROSTU  BLOKADA  TOTALNA   MIASTA
3/ SKANDALICZNIE  ROBI  " KASĘ"  STRAŻ  MIEJSKA  a  przecież  wiadomo  jak  ten  temat  załatwiono  w  Hiszpanii  Nie  ma   zadnych  z  sufitu  wziętych  kar  tylko  opłata  podwójna  - po  czasie.
Jde  do  urzędu  w  mieście i  nigdy  nie  wiem  ile  czasu  tam  będę 
czy  pół  czy  2  godziny  Ale  STRAŻE  MYŚLĄ  TYLKO  O  "KASIE"
OBYWATEL  MUSI  SIĘ  PODPORZĄDKOWAĆ  I  SIĘ  "BAĆ"  MANDATU
4/ Olsztyn  zawsze  był  super czerwony  z  najwierniejszymi  służbami  MO SB i innych -  TRUDNE  DO  ZAAKCEPTOWANIA  TWARZE  W  URZĘDACH  - to  nawyk z poprzedniej  epoki  -  klasyczny homosovieticus ( spięty, nadęty, )

5/ Dlaczego  STRAZ  MIEJSKA  przez  tyle  lat  nie  wyegzekwowała obowiązku  CZYTELNYCH  NUMERÓW  na  blokach  i  domach 

6/  ILE  JESZCZE  POBUDUJE  SIĘ  KRAWĘŻNIKÓW  BARIER  SŁUPKÓW
    BLOKAD.   Zasponsoruje  wyjazd  do  Hiszpanii  czy  nawet  Mińska, Moskwy aby  decydenci  zobaczyli jak  powinny  wyglądać ulice, chodniki, parkingi  Praktycznie  na  całym  wybrzeżu  Hiszpanii  nie  ma  płatnych  stref parkowania  Zawsze  jest  miejsce  mimo  setek tysięcy  turystów Proszę pojechać  i zobaczyć

2

Odp: ZABLOKOWANA KOMUNIKACJA

Ale to nie jest tak, że miasto jest zakorkowane bo swięta się zbliżają i poprostu dużo ludzi dopina wszystko na ostatni guzik - jeździ po prezenty etc.?

3

Odp: ZABLOKOWANA KOMUNIKACJA

Wydaje mi się, że wcale nie jest tak źle jak tu opisują. Korzystam zarówno z komunikacji miejskiej jak i z własnego auta - nie mam żadnego problemu z przemieszczaniem się po mieście, wręcz przeciwnie...

Posty: 3