Forum-lokalne logo

Przejdź do treści forum

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie

Niezależne forum wymiany opinii dla Twojego regionu

Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.


Temat: Serial dla 12-latki

Moja 12-letnia córka lubi oglądać różne seriale - taki wiek. Jakoś "strawiliśmy" z żoną, że ogląda takie Pamiętniki Wampirów, ale teraz zabrała się za serial Glee. Wydaje mi się, że nie jest on odpowiedni dla dzieci w tym wieku, co sądzicie?

2

Odp: Serial dla 12-latki

Wbrew pozorm Glee na tle innych tego typu seriali nie jest takie złe. Czay koziołka matołka już minęły. Jak dla mnie lepsze Glee niż Plotkara czy Słodkie Kłamstewka.

3

Odp: Serial dla 12-latki

Ja oogólniie oglądam dużo seriali i wszystkie wyżej wymienione już widziałam. W sumie wszystkie lubie. Polecam jeszcze The Originals i Czystą Krew, Nastoletni WIlk jestteż spoko i taki nowy serialik Kroniki Szanaji (nie wiem jak to się pisze).

4

Odp: Serial dla 12-latki

Za moich czasów muszę przyznać leciały nieco inne seriale. Oczywiście też były te 'dla młodzieży'. aczkolwiek jakoś tak bardziej przyzwoite. Teraz jak widze, jak niejaki Damon Salvatore morduje wszystkich na swojej drodze to tak mi się wydaje, że to nieodpowiednie dla 12-latki.

5

Odp: Serial dla 12-latki

Polecam H2O - wystarczy kropla. Można znaleźć w Internecie, bo w TV chyba już nie ma. U mnie córki bardzo go lubiły, a trzeba przyznać, że był dość znośny jeśli chodzi o fabułę.

Posty: 5