Forum-lokalne logo

Przejdź do treści forum

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie

Niezależne forum wymiany opinii dla Twojego regionu

Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.


1

Temat: Ozonowanie pomieszczeń

Pomieszczenia po ozonowaniu zyskują drugą młodość, że tak to określę. W ten sposób możemy pozbyć się z mieszkania wszelkich niechcianych zapachów, które przeważnie są po prostu przykre. To idealne rozwiązanie w momencie, gdy chcemy sprzedać mieszkanie, lub kupujemy z drugiej ręki i chcemy bezpiecznie się wprowadzić do nowego. Czy jest jakieś lepsze rozwiązanie?

2

Odp: Ozonowanie pomieszczeń

Lepszego raczej nie ma. Ozonowanie jest "czyste", bez chemii. Najmniej niekorzystne po zrobieniu. Wszelka chemia zawsze przez jakiś czas jest aktywna, a ozon dość szybko sam z siebie przestaje istnieć. Tylko jak ktoś się będzie decydować na taką usługę to raczej z odpowiednią firmą. Bo teraz wielu to robi, a nie wiadomo czy mają wiedzę na ten temat.

3

Odp: Ozonowanie pomieszczeń

Tylko ozonowanie. I zrobione przez dobrą ekipę. Niestety sporo na rynku takich, co to nie bardzo wiedzą jak to zrobić prawidłowo. My mieliśmy do czynienia z Profesjonalnym Ozonowaniem. Wszystkie pomieszczenia ozonowane były z najwyższą starannością. Wszystkie pomieszczenia zabezpieczane. Osoby wykonujące ozonowanie również odpowiednio zabezpieczone. Widać było dbałość o szczegóły.

4

Odp: Ozonowanie pomieszczeń

Kupiliśmy dom z rynku wtórnego gdzie poprzedni właściciele byli nałogowymi palaczami. Pomimo remontu zapach cały czas był wyczuwalny. pozbyliśmy się go właśnie poprzez ozonowanie. Naprawdę warto było.

5

Odp: Ozonowanie pomieszczeń

> Roksana napisał/a:

> Kupiliśmy dom z rynku wtórnego gdzie poprzedni właściciele byli nałogowymi palaczami. Pomimo remontu zapach cały czas był wyczuwalny. pozbyliśmy się go właśnie poprzez ozonowanie. Naprawdę warto było.

Bo tak skutecznie działa właściwie tylko ozon. Pod względem skuteczności to najlepsze rozwiązanie. I najbezpieczniejsze po użyciu. Po przewietrzeniu nie zostaje nic z gazu. I jest bezpieczne. A jakieś działanie chemią już tego nie gwarantuje.

6

Odp: Ozonowanie pomieszczeń

Nie ma lepszej metody od ozonowania, ale jestem za tym by jednak powierzyć to profesjonalistom by nie zmagać się z problemami jego złego zastosowania.

7

Odp: Ozonowanie pomieszczeń

Zbytnio się na tym ozonowaniu nie znam i chciałam dopytać czy jak się jest alergikiem, to takie ozonowanie również się sprawdzi? Syn cały rok kicha i zmaga się co jakiś czas z zapaleniem spojówek. leki zażywa ale i tak ma lepsze i gorsze dni sad

8

Odp: Ozonowanie pomieszczeń

> Alina napisał/a:

> Zbytnio się na tym ozonowaniu nie znam i chciałam dopytać czy jak się jest alergikiem, to takie ozonowanie również się sprawdzi? Syn cały rok kicha i zmaga się co jakiś czas z zapaleniem spojówek. leki zażywa ale i tak ma lepsze i gorsze dni sad

Ozonowanie na pewno pomoże. Zmniejszy ilość alergenów w powietrzu, w pomieszczeniu. Wyjdzie to na pewno na plus. Oczywiście to nie będzie działanie jednorazowe, bo z czasem problem alergenów w pomieszczeniu powróci. Podpytaj się w Profesjonalnym Ozonowaniu. Mają bardzo fajną i pomocną infolinię.

9

Odp: Ozonowanie pomieszczeń

Norbi to chyba Ci, co stworzyli ten raport o najbrudniejszych miastach? Tak mi się wydaje, że jak czytałem o tym artykuł, to własnie Profesjonalne Ozonowanie było wymienione jako autor.

10

Odp: Ozonowanie pomieszczeń

Tak. A właściwie to wymieniani byli jako PSG Polska ale to ta sama firma. Raport bardzo ciekawy i pewnie niektóre miasta czują się nim dotknięte, no ale w takich warunkach przyszło nam żyć. Niestety. Fajnie, że takie coś powstało, bo można będzie za jakiś czas wyniki porównać i zobaczyć jaki jest trend, czy miasta coś zmieniły w swoich działaniach.

11

Odp: Ozonowanie pomieszczeń

Jestem przerażona tym raportem gdyż moje ukochane miast Poznań wypadło w nim bardzo niekorzystnie. Choć z drugiej strony dobrze, że takie raporty powstają poznajemy wówczas prawdę z czym mamy do czynienia w przestrzeniach publicznych. Publikacja raportu może coś zmieni...

12

Odp: Ozonowanie pomieszczeń

> Inka napisał/a:

> Jestem przerażona tym raportem gdyż moje ukochane miast Poznań wypadło w nim bardzo niekorzystnie. Choć z drugiej strony dobrze, że takie raporty powstają poznajemy wówczas prawdę z czym mamy do czynienia w przestrzeniach publicznych. Publikacja raportu może coś zmieni...

No ja jako mieszkanka Łodzi jestem zadowolona. Chociaż nie do końca uważam, że jest tak czysto. Tylko jakby nie patrzeć bakterie, jako niewidoczne, stanowią inny "brud" niż ten spotykany na ulicach wink Więc może to ma sens.

Posty: 12