Forum-lokalne logo

Przejdź do treści forum

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie

Niezależne forum wymiany opinii dla Twojego regionu

Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.


1

Temat: Sala konferencyjna

Jeśli ktoś poszukuje idealnego miejsca na organizację dużej konferencji to proponuję zapoznać się z ofertą Hotelu Diament. Znajdują się tam dwie przestronne sale oraz jedna mniejsza. Sale są dobrze wyposażone m.in. w ekran, rzutnik czy mikrofon bezprzewodowy. Jest możliwość organizacji poczęstunku czy uroczystej kolacji. Polecam również nocleg.
[url]http://hotel-diament.com.pl/[/url]

2

Odp: Sala konferencyjna

Mieszkam niedaleko Hotelu Diament i często chodze tam na różnego rodzaju pokazy - a to garnków, a to pościeli, a to odkurzaczy - ogólnie polecam. Zadbane i schludne miejsce.

3

Odp: Sala konferencyjna

Sale konferencyjne na terenie Wrocławia można też znaleźć przez ten portal: [url]https://salerezerwacje.pl/miasto/wroclaw[/url] Dużym plusem jest to, że są tam zebrane od razu oferty sal konferencyjnych z różnych części miasta.

4

Odp: Sala konferencyjna

Sala konferencyjna w fajnym miejscu to dopiero początek całego planu. Ważne jest odpowiednie wyposażenie. Widziałem już różne sale konferencyjne i niektóre to były takie, gdzie nic nie było słychać. A niektóre całkiem fajnie wyposażone. Jakość robi niestety różnicę. Warto czasami zobaczyć kto projektował daną salę. Bo jak nikt to raczej nic ciekawego to nie będzie. Na rynku jest kilka firm, które trudnią się takim zadaniem i warto o nich pamiętać jak się szuka danej sali. Największym potentatem na rynku o zabudowę centrów nauki, sal konferencyjnych to na pewno jest Trias Avi. U nich na stronie są realizacje, więc można znaleźć fajnie wyposażone sale.

Posty: 4