Forum-lokalne logo

Przejdź do treści forum

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie

Niezależne forum wymiany opinii dla Twojego regionu

Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.


1

Temat: Dom drewniany

Dom drewniany to całkiem ciekawa koncepcja. Coś innego niż dom murowany,błędnie nazywany tradycyjnym wink Czy są tu osoby mieszkające w takich domach? Jak wam się mieszka.I jaki konkretnie macie ten dom,bo jednak to dość spora grupa różnych technologii.

2

Odp: Dom drewniany

Ciekawa i słuszna koncepcja wink A w takim domu mieszka się całkiem fajnie, jest ciepło i ma to swój klimat. Zupełnie coś innego niż mieszkanie w bloku. Z takiego przeprowadzaliśmy się do domu z bala.

3

Odp: Dom drewniany

Domy z bala są bardzo klimatyczne, a do tego ich budowa przebiega znacznie szybciej niż domów tradycyjnych. Można je budować w stylu nowoczesnym jak i tradycyjnym. Taki dom jest mym marzeniem. Białek jak długo przebiegała u Ciebie budowa i budowałeś według gotowego projektu czy indywidualnego?

4

Odp: Dom drewniany

Właśnie jesteśmy w trakcie planowania budowy domu drewnianego. Chyba wybierzemy te budowane z bala gdyż spodobał nam się projekt Sielawa dostępny na stronie Natur Eko Dom, firmy z Mazur budującej z sosny Mazurskiej.

5

Odp: Dom drewniany

Moi teściowie planują budowę domu z bala.Jakiś czas temu kupili pięknie położona działkę,blisko lasu i jeziora.przejrzeli bardzo dużo projektów i dom z bala zauroczył ich najbardziej.Zależało im na domu całorocznym.Dopóki pracują spędzać będa tam tylko weekendy i urlopy,ale za kilka lat planują wyprowadzkę na stałe.

6

Odp: Dom drewniany

Może tutaj znajdzie się już gotowy drewniany domek. Domy na sprzedaż Rekin.com: https://pl.rekin.com/domy-na-sprzedaz/

Posty: 6