Forum-lokalne logo

Przejdź do treści forum

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie

Niezależne forum wymiany opinii dla Twojego regionu

Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.


Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie → MAZOWIECKIE → powiat Warszawa → Operacja plastyczna biustu

1

Temat: Operacja plastyczna biustu

Hej. Doradźcie mi proszę, jak "wziąć się" za operację plastyczną biustu? Czy w pierwszej kolejnosci powinnam znaleźć lekarza czy może mieć jakiś pogląd na to, jak chcę,żeby wyglądaly moje piersi po operacji? Nie bardzo wiem, jak się za to zabrać, a chciałabym w przeciągu kilku najbliższych miesięcy podjąć jakąś decyzje i zacząć działać:)

2

Odp: Operacja plastyczna biustu

Poczytaj trochę w necie i najwięcej zapewne dowiesz się na konsultacji. Teraz raczej na wizytę się nie umówisz. Może warto wykorzystać ten czas, żeby poczytać wypowiedzi dziewczyn po operacji- często są takie wątki w necie. Albo pooglądać zdjęcia przed/po operacji, żeby wybadać, jaki efekt chciałabyś uzyskać?

3

Odp: Operacja plastyczna biustu

> seniorita napisał/a:

> Poczytaj trochę w necie i najwięcej zapewne dowiesz się na konsultacji. Teraz raczej na wizytę się nie umówisz. Może warto wykorzystać ten czas, żeby poczytać wypowiedzi dziewczyn po operacji- często są takie wątki w necie. Albo pooglądać zdjęcia przed/po operacji, żeby wybadać, jaki efekt chciałabyś uzyskać?

Sama jestem ciekawa, kiedy operacje plastyczną "powrócą". Poczytaj o implantach Mentor. Najbardziej bezpieczna marka dostępna na rynku, a i efekt jest subtelny i ładny.

4

Odp: Operacja plastyczna biustu

Mentory ma kilka znanych celebrytek, więc chyba to dość popularna marka.A na pewno bezpieczna i gwarantująca naturalny efekt.

5

Odp: Operacja plastyczna biustu

duzym plusem jest tez to, ze ich implanty nie maja wszczepionego czipu,wiec w razie czego obraz podczas badania nie jest zaburzony smile

Posty: 5

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie → MAZOWIECKIE → powiat Warszawa → Operacja plastyczna biustu