Forum-lokalne logo

Przejdź do treści forum

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie

Niezależne forum wymiany opinii dla Twojego regionu

Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.


Temat: samochód idealny

Witam,
długi czas odkładałem kase na samochód, ale nie chciałem takiego zwykłego tylko mój wymarzony, idealny i dłużej szukałem niż zbierałem. Po pewnym czasie zrozumiałem że w PL nie ma szans na znalezienie i postanowiłem udać sie do eksperta który mi pomoże. [url]http://autokomisbielany.pl/[/url] znalazłem na necie, długo ich męczyłem opowiadając jakie auto bym chciał, znalezienie nie bylo łatwe bo byłem dość wybredny ale w końcu udało sie, co prawda sprowadzenie z USA trochę zajeło ale wszystkim sie zajeli łącznie z papierologią. Jestem mega zadowolony,

Zapraszam na stronę: http://labentowicz.com/

2

Odp: samochód idealny

Nie wiem czy jest coś takiego jak idealny. Ważne by pasował do tego, do czego ma być wykorzystywany. Ja mam stary L200 i jest to bardzo sprawdzona konstrukcja. Oczywiście to nie jest auto typowo miejskie. To dla mnie narzędzie do pracy i do spedzania wolnego czasu w terenie. Oczywiście nie teraz. Dobrze doposażony np. w wyciągarkę powerwinch daje sobie radę w każdym terenie. To zasługa odpowiedniej konstrukcji. No ale czy to się sprawdzi w mieście? Raczej nie. Za duży smile

3

Odp: samochód idealny

L200 to fajna konstrukcja. Jak ma być w teren to chyba nic lepszego się nie znajdzie. Może coś ze starych Toyot jeszcze. Nowe konstrukcje to jakieś takie dziwne popierdułki. Chyba tylko dla lansu robione.
A powerwinch to nie jest przypadkiem teraz kangaroowinch?

4

Odp: samochód idealny

> Laskowski napisał/a:

> L200 to fajna konstrukcja. Jak ma być w teren to chyba nic lepszego się nie znajdzie. Może coś ze starych Toyot jeszcze. Nowe konstrukcje to jakieś takie dziwne popierdułki. Chyba tylko dla lansu robione.
A powerwinch to nie jest przypadkiem teraz kangaroowinch?

Mój mąż też uwielbia większe auta, którymi można wjechać w każdy teren. Ostatnio zainwestował też w wyciągarkę Kangaroowinch, długo się jej naszukał gdyż kolega właśnie polecał mu ją po starej nazwie.

Posty: 4