Forum-lokalne logo

Przejdź do treści forum

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie

Niezależne forum wymiany opinii dla Twojego regionu

Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.


1

Temat: Nowoczesna kuchnia

Czym dla was jest nowoczesna kuchnia? Co musi mieć? Jakie spełniać założenia?

2

Odp: Nowoczesna kuchnia

No na pewno nowoczesne wyposażenie i minimalistyczne meble. Może taka płyta grzewcza jak ma Solgaz? Optima? Niby gazowa a wygląda bardzo nowocześnie.

3

Odp: Nowoczesna kuchnia

> Majewski napisał/a:

> No na pewno nowoczesne wyposażenie i minimalistyczne meble. Może taka płyta grzewcza jak ma Solgaz? Optima? Niby gazowa a wygląda bardzo nowocześnie.


Fajna ta Optima. Jak na płytę gazową to na pewno jest to nowocześniejsza forma tradycyjnej płyty gazowej. Do tego od nich bym zaproponował ich okap nadwyspowy, bo wygląda i działa doskonale. No i ma nowoczesną formę wink

4

Odp: Nowoczesna kuchnia

Właśnie znalazłam zdjęcie tej płyty i rzeczywiście wygląda bardzo nowocześnie.Chętnie wymieniłabym moją tradycyjną kuchenke gazową na takie cudo;)szkoda,że póki co nie możemy pozwolić sobie na takie zmiany

5

Odp: Nowoczesna kuchnia

Optima wygląda strasznie designersko. Poszukałam w necie jak to wygląda i myślę, że w przyszłym roku muszę zrobić remont kuchni. I taka nowoczesna płyta będzie idealnie pasować wink Do tego widziałam u nich fajne okapy szczelinowe. Wszystko do siebie będzie dobrze pasować wink

6

Odp: Nowoczesna kuchnia

Najważniejsze by kuchnia była przytulna i praktycznie urządzona, a wówczas domownicy będą czuli się w niej komfortowo i będzie stanowiła serce domu tak jak to ma się u mnie w domu. Czy jest to kuchnia nowoczesna? Zależy jak na to patrzeć. Pod względem mebli niekoniecznie gdyż przerażają mnie proste linie i wysokie połyski. Zainwestowaliśmy w stary kredens babci, który przeszedł renowację i kilka równie klimatycznych szafek.  Pod względem wyposażenia na pewno tak gdyż lubię ułatwiać sobie prace domowe. Jestem użytkowniczką płyty gazowej pod szkłem GPC 4+1 (jest to poprzedniczka Optimy) i jestem z niej mega zadowolona zarówno pod względem funkcjonalności jak i precyzji jej wykonania. Dobrze, że nasz polski producent nie spoczął na laurach tylko cały czas idzie z duchem czasu i unowocześnia swe produkty.

7

Odp: Nowoczesna kuchnia

GPC już swoje lata ma. Sprawdzony produkt. Osobiście mam nadzieję, że jakość nie gorsza ma nowa Optima. Działa raczej tak samo, tylko wygląda dużo lepiej.

8

Odp: Nowoczesna kuchnia

Optima wygląda bardziej dojrzale. Widać, że sprzęt bardziej przemyślany. Funkcjonalnie to wydaje mi się, że to to samo. Tylko inaczej to opakowali. Chociaż gdzieś czytałem że też wymiar się trochę zmienił.

9

Odp: Nowoczesna kuchnia

W takiej nowoczesnej kuchni pewnie przyda się wymiana elektroinstalacji na nowoczesną. Bardzo praktyczne i stylowe akcesoria elektroinstalacyjne oferuje Ospel.

10

Odp: Nowoczesna kuchnia

> Młynarczyk napisał/a:

> GPC już swoje lata ma. Sprawdzony produkt. Osobiście mam nadzieję, że jakość nie gorsza ma nowa Optima. Działa raczej tak samo, tylko wygląda dużo lepiej.

Nowa Optima wygląda naprawdę fajnie. Mocno Solgaz poprawił te płyty. Zmienili też wymiar i teraz łatwiej w meble wstawić ta płytę. Ma mniejszą głębokość. To na plus.

11

Odp: Nowoczesna kuchnia

Funkcjonalnie to z tego co widziałem to dużych różnic między starą linią GPC a nową Optimą nie ma. Chociaż na pewno same palniki zostały zmienione. Możliwe że samo ich sterowanie działa inaczej ale funkcje dostępne dla użytkownika są podobne z tego co patrzyłem.

12

Odp: Nowoczesna kuchnia

> Grzywacz napisał/a:

> Funkcjonalnie to z tego co widziałem to dużych różnic między starą linią GPC a nową Optimą nie ma. Chociaż na pewno same palniki zostały zmienione. Możliwe że samo ich sterowanie działa inaczej ale funkcje dostępne dla użytkownika są podobne z tego co patrzyłem.


Ale co mają zmieniać, jak rozwiązanie jest dobre? Dobrego nie ma co poprawiać smile Funkcjonalnie to jest jeden z lepszych sprzętów na rynku. Do tego samo utrzymanie czystości na tak gładkiej powierzchni to po prostu sama przyjemność.

13

Odp: Nowoczesna kuchnia

Rozwiązanie jest fajne. Nie ma co ukrywać. Starsza wersja, GPC, nie była tak ładna jak ta Optima teraz. Widać, że producent się stale rozwija i zmienia swoje produkty na plus.

14

Odp: Nowoczesna kuchnia

To prawda, producent cały czas się rozwija i unowocześnia swoje produkty. Ostatnio widziałam zapowiedź premiery ich nowej płyty INNOVA, która podobno jest bardzo cicha.

15

Odp: Nowoczesna kuchnia

Też widziałam zapowiedź ich najnowszego produktu. Są jej trzy typy więc można wybierać pod względem funkcjonalności. Płyta ma dołożone dodatkowe funkcje jak regulacja mocy, pamięć płyty, zwiększona wytrzymałość ceramiki no, a przede wszystkim podobno ciszej działa.

Posty: 15