Forum-lokalne logo

Przejdź do treści forum

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie

Niezależne forum wymiany opinii dla Twojego regionu

Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.


Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie → ŚLĄSKIE → konkurs Think Big i szansa firmy z woj. Śląskiego na wielka wygraną

Temat: konkurs Think Big i szansa firmy z woj. Śląskiego na wielka wygraną

Abyss Glass z województwa śląskiego ma szansę na wielką wygraną w III edycji konkursu dla innowacyjnych przedsiębiorców Think BIG

Już teraz można głosować na przedsiębiorcę Abyss Glass . Jest to firma produkująca interaktywne lustra, które wykorzystywane są  jako powierzchnie reklamowe. Warto oddać głos na wybranego półfinalistę bo dzięki nim będzie miał szanse na główną nagrodę, w wysokości 80 tys. złotych, promocję regionu  oraz rozwój swojego biznesu.

Konkurs Think Big to inicjatywa, która została stworzona z myślą o wspieraniu przedsiębiorczości.

Think BIG na stałe wpisał się w kalendarium imprez i wielu przedsiębiorców czeka na kolejną edycję. W tym roku już po raz trzeci innowacyjni w biznesie startują w rywalizacji o główną nagrodę jaką jest 80 tys. złotych. Główna nagroda w dwóch pierwszych odsłonach konkursu przypadła w udziale IzzyBike, czyli twórcom innowacyjnego roweru bez łańcucha (2014). W ubiegłym roku laureatem została firma Egzotech, twórcy robota rehabilitacyjnego (2015).

Podobnie jak w latach ubiegłych półfinaliści nagrali krótki film prezentujący swój projekt. Na stronie konkursu THINK BIG na Facebooku można obejrzeć i zapoznać się ze wszystkimi pomysłami. Można także zagłosować na przedsiębiorcę z regionu śląskiego lub firmę, której pomysł najbardziej się spodobał. Głosujący przez www wybiorą  5 z 10 finalistów bieżącej edycji programu. O pozostałej piątce zadecyduje jury konkursowe.

W tym roku wśród półfinalistów  III edycji konkursu UPC biznes – Think Big – adresowanego do przedsiębiorców z ambicjami globalnej ekspansji znalazła się firma Abyss Glass z województwa śląskiego.

Wszyscy , którzy chcą zagłosować i wspomóc przedsiębiorstwo ze swojego regionu wystarczy, że oddadzą głos na stronie programu THINK BIG na Facebook [url]https://www.facebook.com/UPCbiznes/?sk=app_376952239096613.[/url]

Każdy  głos pomoże  w drodze do finału, a także przyczyni się do rozwoju regionu śląskiego.  Dziennie można  opowiedzieć się za jednym pomysłem, który najbardziej przypadł do gustu. Głosowanie kończy się 12 lutego.


Za główny cel program THINK BIG postawił sobie wsparcie – zarówno finansowe jak i merytoryczne-innowacyjnych polskich przedsiębiorców, którzy mają w planach rozwój swojego biznesu oraz ekspansję swych produktów i usług na rynki zagraniczne.

W tym roku w THINK BIG do wygrania jest w sumie 80 000 złotych oraz możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń z mentorami biznesu i twórcami najbardziej rozpoznawalnych polskich marek technologicznych w postaci sesji Think Big Academy, usługi od UPC Biznes i szansa na nawiązanie współpracy z UPC po finale.
Programowi Think Big towarzyszy hasło Go Beyond Borders! zachęcające do przełamywania barier, które towarzyszą rozwojowi każdego biznesu. 

Jurorami w tegorocznej edycji Think Big są: Michał Olszewski - wiceprezydent m. st. Warszawy i inicjator Centrum Przedsiębiorczości Smolna, Beata Lubos - Naczelnik Wydziału Polityki Innowacyjności w Ministerstwie Rozwoju, Rafał Brzoska - twórca, założyciel i współwłaściciel Grupy Integer.pl, właściciela Paczkomatów® InPost, Piotr Chęciński - autor programów telewizyjnych, publicysta i producent, Christopher B. Coles - Dyrektor Zarządzający Rynkami Biznesowymi w Liberty Global, Bartłomiej Gola - partner zarządzający SpeedUp Group, Patrycja Gołos - dyrektor ds. korporacyjnych i polityki publicznej UPC Polska, Michał Kaczmarski - redaktor naczelny INNPoland, Artur Kurasiński - bloger, przedsiębiorca i twórca Auli Polskiej, Roman Młodkowski - dziennikarz ekonomiczny, Monika Nowak–Toporowicz - dyrektor ds. technologii w UPC Polska Andrzej Pągowski – artysta-grafik, Sander Vonk - dyrektor Liberty Global Ventures, Łukasz Wejchert - założyciel firmy Dirlango, Agnieszka Zawistowska - dyrektor UPC Biznes, Paweł Zielewski - zastępca redaktora naczelnego magazynu FORBES i Dariusz Żuk - prezes Polski Przedsiębiorczej.

Patronaty: Patronat Honorowy Prezydenta m.st. Warszawy, Ministerstwo Rozwoju, Polska Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
Patroni medialni: Bloomberg Businessweek, Forbes, INNPoland
Partnerzy: SpeedUp Venture Capital Group, Aula Polska, Business Link, Liberty Global Ventures

Więcej informacji na temat programu: [url]http://thinkbig.upc.pl/[/url] oraz na Facebooku [url]https://www.facebook.com/UPCbiznes[/url]
***

Posty: 1

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie → ŚLĄSKIE → konkurs Think Big i szansa firmy z woj. Śląskiego na wielka wygraną