Forum-lokalne logo

Przejdź do treści forum

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie

Niezależne forum wymiany opinii dla Twojego regionu

Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.


1 (edytowany przez PannaJoanna 2016-10-11 20:40:56)

Temat: Info ZAMACHY świat

Proponuje zamieszczać tutaj info o ewentualnych zamachach. Jest ich tak dużo, że łatwiej będzie na bieżąco śledzić informacje.

2

Odp: Info ZAMACHY świat

Ja zaczne: "Co najmniej czternaście osób zginęło, a 26 zostało rannych, gdy w jednej z szyickich świątyń w Kabulu napastnik otworzył ogień do wiernych" Napastnik zastrzelony.
Źródło (nie)wiarygodne onet.pl

3

Odp: Info ZAMACHY świat

Żeby spisać to wszystko, ten cały burdel to by chyba klawiatura się zepsuła. Co chwile, jakiś imigrant kogoś/coś atakuje. A tu Niemcy, a tu Wielka Brytania, a tu Brazylia, Hiszpania, Grecja. Wtakich Włoszech bunt zrobili, bo im tiramisu na deser dali. Masakra.

4

Odp: Info ZAMACHY świat

A wiecie co się dzieje w Rosji? Putin podobno wezwał wszystkich do powrotu do kraju, bo zbliża się jakiś globalny konflikt. Źródło PIKIO. Myślicie, że nadchodzi wojna?

5

Odp: Info ZAMACHY świat

Katastrofa samolotu na Malcie. Ledwo wzleciał, już spadł. 5 osób nie żyje. Nie wiadomo, jak to się stało. Zamach?

6

Odp: Info ZAMACHY świat

"Egipt: Eksplozja w pobliżu katedry. Rośnie liczba ofiar śmiertelnych" Niedzielny zamach na chrześcijańską świątynie. Jak to jest, że tych meczetów to nikt nie atakuje, a nasze kościoły to bez przerwy.

7

Odp: Info ZAMACHY świat

To nie koniec zamachów. W Turcji teraz też masakra - 2 bomby wybuchły, 3 udało się zdetonować. 40 osób nie żyje. Prawie 200 rannych. Cały świat stanął w płomieniach.

8

Odp: Info ZAMACHY świat

Nie zapominajmy jeszcze o zamachu w Jemenie. Szczęście w nieszczęściu, ze wszystko Polskę omija.

9

Odp: Info ZAMACHY świat

Oto on, niewiasto! Obnaż swe piersi, przyrodzenie odsłoń,
iżby źrałość twoją mógł posiąść! Skoro cię ujrzy, zbliży się do
ciebie, zbądź się wtedy wstydu, zbudź w nim żądzę! Przyjmij
pożądliwe jego dyszenie! Szaty swe rozrzuć! Ukaż mu się naga,
niech cię posiądzie! Spraw, iżby siła w nim wezbrała! Niechaj
legnie na tobie! Uczyń mu, dzikiemu, sprawę kobiecą! Obcym
się uczyni dla dzikich zwierząt, które z nim wyrosły na jego
puszczy. Jego moc miłosna będzie się na tobie napawać. Piersią
legnie na twoim grzbiecie.

10

Odp: Info ZAMACHY świat

Ja się w sumie nie dziwie, że mu kazali sutanne ściągać. Jak tak chodził i gadał 24 na dobę i zero normalnej treści, to chyba każdy by się zirytował.

11

Odp: Info ZAMACHY świat

Chyba najgorszy zamach jaki wydarzył się w tym roku - islamista wjechał ciężarówką w tłum zgromadzony na jarmarku bożonarodzeniowym. Mimo ze do zdarzenia doszło w Niemczech jestem bardzo poruszony. 12 osób nie żyje. Taka rzecz przed świętami - aż serce ściska. Współczuje rodzinom.

12

Odp: Info ZAMACHY świat

To co się stało w Berlinie jest straszne. Sama byłam na jarmarku tylko że w Austrii. W Wiedniu minął on jakoś bez większego echa - spokojnie, tak jak powinno być przed swiętami. Myślę, że powinno w Berlinie jak i w całych Niemczech zadbać o dużo większą ochronę. Wszak wiadomo było że liczba terrorystów tam jest znacznie większa niż w innych częściach Europy.

13

Odp: Info ZAMACHY świat

Myślicie, że Tu-154 i jego upadek do Morza z całym Chórem Aleksandrowa to był wypadek czy zamach? Niektórzu twierdzą, że widzieli wybuch...

14

Odp: Info ZAMACHY świat

Może to nie zamach, ale też warto wspomnieć "30 osób utonęło w jeziorze Alberta w Ugandzie po tym, jak statek, którym płynęli, przewrócił się. O tragedii poinformowała miejscowa policja."

15

Odp: Info ZAMACHY świat

Zamach w klubie w Stambule (*). I to w Nowy Rok. Państwo Islamskie nei raz, nie dwa udowodniło, że jest bezwzględne. Niestety, Europejskie mocarstwa w ogóle nie reagują na to, co robią islamiści...

16

Odp: Info ZAMACHY świat

Warto jeszcze wspomnieć o tym co się dzieje w Ełku. Wprawdzie nie jest to zamach, ale wydarzenie naprawdę ważne dla Polski. Bunty spowodowane morderstwem 21-latka. Teraz lokalna społeczność się wkurzyła i protestuje przeciwko muzułmanom mieszkającym w mieście.

17

Odp: Info ZAMACHY świat

Pragnę zauważyć, że niemal codziennie dochodzi do zamachu w USA. Teraz Floryda - to jest jakaś tragedia. ISIS dotarło już niemal w każdy zakątek na świecie. Chyba tylko pingwinów nie atakuje na Antarktydzie czy tam Arktyce - nie znam się.

18

Odp: Info ZAMACHY świat

Przecież w USA ciągle jakieś zamachy się odbywają. Czytałąm raport z którego wynika, że Polska, Czechy, Słowacja i uwaga MALTA to najbezpieczniejsze miejsca w Europie. Nie było danych co do innych krajów świata.

19

Odp: Info ZAMACHY świat

Bogu dziękować że w Polsce nie ma zamachó czy są na miejscu udaremniane.

20

Odp: Info ZAMACHY świat

W POLSCE OBDYWA SIĘ NAJWIĘKSZY DO TEJ PORY ZAMACH - ZAMACH STANU. OBECNY RZĄD PRÓBUJE ODEBRAĆ NAM WYWALCZONĄ NASZYCH OJCÓW I DZIADKÓ RĘKAMI WOLNOŚĆ. NIE MOŻEMY DO TEGO DOPUŚCIĆ. MUSIMY WALCZYĆ.

Posty: 20