Forum-lokalne logo

Przejdź do treści forum

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie

Niezależne forum wymiany opinii dla Twojego regionu

Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.


Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie → ŚWIĘTOKRZYSKIE → powiat Kielce → Nowy zawód - Doradca Odszkodowawczy - nowe miejsca pracy

1

Temat: Nowy zawód - Doradca Odszkodowawczy - nowe miejsca pracy

Życie często pisze własne scenariusze i zmienia nasze koncepcje na życie.
Otóż przed osobami  posiadajacymi wykształcenie prawnicze  pojawiła się możliwość pracy w  nowo powstającym zawodzie Doradca Odszkodowawczy.
Jeśli posiadasz ukończone studia prawnicze, lub w zakresie ubezpieczeń, a pracujesz w sklepie, na budowie, za granicą czy gdziekolwiek indziej niż w wyuczonym zawodzie , a chcesz nadal realizować swoje plany i marzenia jako prawnik, teraz możesz je zrealizować. Doradca Odszkodowawczy - nowy zawód , który będzie prawnie chroniony, jest i będzie zawodem publicznego zaufania, osoby Doradców będą też osobami publicznymi z wszystkimi tego uprawnieniami i konsekwencjami, odpowiedzialność dyscyplinarna a także karno-skarbowa, w zasadzie bardzo podobna do Doradcy Podatkowego. Wysokie kryteria do spełnienia by takim Doradcą zostać. Egzaminy 2-stopniowe - w komisji też  sędziowie - zakres  prawa dość szeroki, opłaty za licencje , polisę OC. Jesli chcesz sprawdzić się w nowym zawodzie Doradcy Odszkodowawczym , zarabiać na odpowiednim poziomie, przygotować sie do tego zawodu , lub pracować na rzecz Doradcy Odszkodowawczego-  podejmij wyzwanie  -przedstawiciel  odszkodowawczy - Doradca Odszkodowawczy złóż aplikację - na adres :
wladyslaw.biskup@votum-sa.pl
CV, kopia dyplomu  ukończenia studiów prawniczych, lub kierunku Ubezpieczeñ  z adnotacją o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych - Ustawa GIODO,- możesz również wykonywać nadal swój obecny zawód.
Przyjmiemy do współpracy  200 osób z wykształceniem prawniczym na terenie województwa świętokrzyskiego,  nie jest istotny wiek osoby. Z nami zwiążesz się na całe życie .
Władysław Biskup Votum SA
Prawnik
Polska Izba Doradców i Pośredników Odszkodowawczych

Posty: 1

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie → ŚWIĘTOKRZYSKIE → powiat Kielce → Nowy zawód - Doradca Odszkodowawczy - nowe miejsca pracy