Forum-lokalne logo

Przejdź do treści forum

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie

Niezależne forum wymiany opinii dla Twojego regionu

Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.


Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie → MAZOWIECKIE → Nowe testy porównawcze fotelików

1

Temat: Nowe testy porównawcze fotelików

Widzieliście najnowsze wyniki testu porównawczego fotelików? Wyniki zaskakują. Całość została wykonana w Hiszpanii. Co prawda nie ma tam aż tak wielu fotelików ale wyniki sa ciekawe.

2

Odp: Nowe testy porównawcze fotelików

Piszesz o tych testach robionych na zlecenie fundacji Jestem Potrzebny? Czy coś innego?

3

Odp: Nowe testy porównawcze fotelików

Dokładnie tą fundację mam na myśli. Ich zlecony test jest ciekawym przypadkiem. Porównanie tak odmiennych rozwiązań jak tradycyjne foteliki i Smart Kid Belt to ewenement na rynku. I pokazuje, jak ciekawym rozwiązaniem jest ten pas.

4

Odp: Nowe testy porównawcze fotelików

Muszę koniecznie tych testów poszukać i zapoznać się z ich wynikami gdyż już od dłuższego czasu zastanawiałam się nad tym alternatywnym rozwiązaniem.

5

Odp: Nowe testy porównawcze fotelików

Właśnie przejrzałam te testy i muszę przyznać,że wyglądają przekonująco.Od jakiegoś czasu zastanawiamy się nad kupnem tego urządzenia,ale nie do końca byliśmy przekonani czy warto..Myślę,że jednak zdecydujemy się w końcu na zakup.

6

Odp: Nowe testy porównawcze fotelików

> Ewa napisał/a:

> Właśnie przejrzałam te testy i muszę przyznać,że wyglądają przekonująco.Od jakiegoś czasu zastanawiamy się nad kupnem tego urządzenia,ale nie do końca byliśmy przekonani czy warto..Myślę,że jednak zdecydujemy się w końcu na zakup.

Nie ma co czekać smile Rozwiązanie jest dobrze zaprojektowane i każdy, niezależny test tylko to potwierdza. Profesjonaliści pokazują jak ten pas się sprawdza.

7

Odp: Nowe testy porównawcze fotelików

Używam tego urządzenia od dłuższego czasu i jest ono znakomitą alternatywą w przypadku braku fotelika w drugim aucie.

8

Odp: Nowe testy porównawcze fotelików

> Romka napisał/a:

> Używam tego urządzenia od dłuższego czasu i jest ono znakomitą alternatywą w przypadku braku fotelika w drugim aucie.

Dokładnie tak. Masz dwa samochody i musisz lawirować między nimi z fotelikiem. Najgorzej jak zawozisz dziecko do szkoły jednym, a drugim autem odbierasz. W szkole nie zostawisz fotelika, więc jakoś musisz kombinować by gdzieś w pracy przekazac fotelik. Koszmar logistyczny. A tak można mieć dwa pasy albo nawet jeden. Zostawienie go w szkole nie stanowi problemu.

Posty: 8

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie → MAZOWIECKIE → Nowe testy porównawcze fotelików