Forum-lokalne logo

Przejdź do treści forum

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie

Niezależne forum wymiany opinii dla Twojego regionu

Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.


Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie → DOLNOŚLĄSKIE → Medycyna estetyczna we Wrocławiu

1

Temat: Medycyna estetyczna we Wrocławiu

hejka smile powiedzcie mi proszę kochane gdzie kierować sie we wrocku na zabiegi medycyny estetycznej?? mam troche zmarszczek pod oczami, jestem lekko po 30stce i czuje, ze skora potrzebuje troche wiecej niz krem, serum czy maseczki... polećcie mi coś prosze- zabieg lub dobrego lekarza, co doradzi.

2

Odp: Medycyna estetyczna we Wrocławiu

Hmm, ja to nie znam sie tak dokładnie na takich zabiegach, ale może coś z kwasem hialuronowym by ci pomogło? Bo wiadomo, skóra nawilzona wyglada mlodziej, zdrowiej, ladniej. A z wiekiem to jednak ciezko utrzymac odpowiedni stopien nawilzenia.

3

Odp: Medycyna estetyczna we Wrocławiu

Spróbuj mezoterapii igłowej. We Wrocławiu jakikolwiek zabieg medycyny estetycznej- tylko i wyłącznie doktor Kępa smile Ma pewną rękę, dobrze doradza, nie naciąga na zabiegi no i naprawdę efekty są widoczne gołym okiem. Na mezoterapii byłam u niego kilka miesięcy temu i skóra odżyła, jest przyjemniejsza w dotyku, taka mocno nawilżona i naprężona smile

4

Odp: Medycyna estetyczna we Wrocławiu

> Patrycja napisał/a:

> Spróbuj mezoterapii igłowej. We Wrocławiu jakikolwiek zabieg medycyny estetycznej- tylko i wyłącznie doktor Kępa smile Ma pewną rękę, dobrze doradza, nie naciąga na zabiegi no i naprawdę efekty są widoczne gołym okiem. Na mezoterapii byłam u niego kilka miesięcy temu i skóra odżyła, jest przyjemniejsza w dotyku, taka mocno nawilżona i naprężona smile
A czy taki zabieg boli i czy jest po nim jakaś opuchlizna na twarzy? Jak z kosztem?

5

Odp: Medycyna estetyczna we Wrocławiu

> Aga81 napisał/a:

> > Patrycja napisał/a:

> Spróbuj mezoterapii igłowej. We Wrocławiu jakikolwiek zabieg medycyny estetycznej- tylko i wyłącznie doktor Kępa smile Ma pewną rękę, dobrze doradza, nie naciąga na zabiegi no i naprawdę efekty są widoczne gołym okiem. Na mezoterapii byłam u niego kilka miesięcy temu i skóra odżyła, jest przyjemniejsza w dotyku, taka mocno nawilżona i naprężona smile
A czy taki zabieg boli i czy jest po nim jakaś opuchlizna na twarzy? Jak z kosztem?

No skóra jest nieco wymęczona ale kwestia kilku dni i wszystko wraca do normy. Koszt zalezy czy cała twarz poddajesz zabiegowi czy określone partie. Jak pójdziesz na konsultacje do pana doktora to on ci wszystko wyjasni

6

Odp: Medycyna estetyczna we Wrocławiu

We Wrocławiu? Tylko ESDERM. Wszystkie moje znajome chodzą tam i są mega zadowolone, ja z resztą też.

Posty: 6

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie → DOLNOŚLĄSKIE → Medycyna estetyczna we Wrocławiu