Forum-lokalne logo

Przejdź do treści forum

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie

Niezależne forum wymiany opinii dla Twojego regionu

Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.

1

Temat: IQman warto?

Warto zastosować IQman jak zaczynają sie u mnie problemy z erekcją, czy lepiej na razie poczekać?

2

Odp: IQman warto?

Moim zdaniem warto, to chyba (przynajmniej taka jest moja opinia) jeden z najlepszych środków tego rodzaju. A ja uważam, ze lepiej rozwiązać problem na samym początku niż bez sensu czekać.

3

Też polecam IQman. Nie wierzyłem na początku ale "mały" urósł fajna sprawa. Poza tym stosunek zdecydowanie dłuższy i jakoś tak fajniej jest, większa energia. Spróbujcie bo warto!

4

Ja zdecydowałem się na IQMan i jestem bardzo zadowolony. Co mnie zaskoczyło, to pierwsza tabletka i już była erekcja.

5

Ja wyszukałem dla siebie tabletki IQMAN.Może nie miałem jakiś wielkich problemów po prostu czasami miałem problem ze wzwodem.Teraz po tych tabletkach nie mam z tym najmniejszego problemu.Jest nawet lepiej niz było, powiedzmy sprawność taka jaką miałem 10 lat temu

6

Zgadzam się, że IQman jest obecnie najskuteczniejszym środkiem wspomagającym męskość. W każdym razie u mnie skuteczność "przerosła" oczekiwania i to w pełnym tego słowa znaczeniu

7

Moim zdaniem to jeden z najlepszych środków na poprawę potencji jakie są obecnie w zastosowaniu. U mnie w każdym razie poprawa już po pierwszej tabletce

8

Jak dla mnie to jeden z najlepszych środków wspomagających erekcje

9

Nie ma na co czekać, a zobaczysz jak weźmiesz, jaka jest różnica i będziesz się zastanawiał po co tak długo czekałeś.

10

Moim zdaniem warto jeżeli zależy ci na powrocie normalnej silnej erekcji, ja w każdym razie stosowałem i jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi się osiągnąć

11

Moim zdaniem nie ma na co czekać, im szybciej zaczniesz z tym walczyć, tym szybciej odzyskasz pełna sprawność. A co do IQman to jest naprawdę rewelacyjny

12

Moim zdaniem to jeden z najlepszych środków wspomagających erekcję jakie sa dostęþne na polskim rynku. Do tego środek jest ze względu na skład (naturalne składniki) znacznie bezpieczniejszy od "chemicznej" konkurencji

13

Sam miałem z tym problemu i mi idealnie pomógł na moje niedomagania z erekcją iqman, brałem go ponad miesiąć ale sie opłaciło, bo teraz wszystko jest idealnie

14

Zgadzam się, że IQman jest obecnie najskuteczniejszym środkiem wspomagającym męskość. W każdym razie u mnie skuteczność "przerosła" oczekiwania i to w pełnym tego słowa znaczeniu

15

Moim zdaniem jednym z najlepszych środków jeżeli chodzi o poprawienie erekcji jest IQman. Stosowałem przez 3 miesiace i teraz już nie mam żadnego problemu, a poprawa była już po pierwszej tabletce

16

U nas wszystko sie poprawiło odkąd mój ślubny zaczął stosować IQman i ma znów silna erekcję.