Forum-lokalne logo

Przejdź do treści forum

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie

Niezależne forum wymiany opinii dla Twojego regionu

Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.


Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie → ŁÓDZKIE → powiat pabianicki → Ksawerów → Uwaga na p Łukasza, który „czyści” oczka wodne w Pabianicach i okolicy

1

Temat: Uwaga na p Łukasza, który „czyści” oczka wodne w Pabianicach i okolicy

Przestrzegam wszystkich przed panem Łukaszem, który ogłasza się na OLX.
Oferuje: „Czyszczenie oczek wodnych wymiana folii” na obszarze Pabianice, powiat pabianicki, województwo łódzkie, to jest namiar na ogłoszenie: https://www.olx.pl/oferta/czyszczenie-oczek-wodnych-wymiana-folii-CID619-IDz2maz.html#a954774a52;promoted
Pan Łukasz choć zapewniał, że zajmuje się profesjonalnym czyszczeniem oczek wodnych, to jego usłudze daleko jest do ideału.
Oczko wodne w moim ogrodzie wyczyścił niedokładnie, po dwóch tygodniach na nowo zarosło glonami i wymaga ponownego czyszczenia.
Na źle wykonane czyszczenie zgłaszałem panu Łukaszowi uwagę w dniu odebrania usługi. Zapewniał wtedy, że wykona poprawkę. Na moje argumenty, że zapłacę po rzetelnym wykonaniu czyszczenia, zachowywał się agresywnie. W dniu zapłaty był pod wpływem alkoholu i towarzyszył mu równie mocno zdeterminowany do odbioru pieniędzy kolega.
Zostałem więc zastraszony i zmuszony do zapłaty za źle wykonaną usługę. Dziś pan Łukasz nie odbiera telefonu i do tej pory nie wykonał obiecanej poprawki.
Przestrzegam więc wszystkich, którzy szukają profesjonalnej usługi, przed panem Łukaszem, gdyż ja zostałem oszukany na 2200 zł, a pan Łukasz wciąż się ogłasza, szukając kolejnych zleceń.

Posty: 1

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie → ŁÓDZKIE → powiat pabianicki → Ksawerów → Uwaga na p Łukasza, który „czyści” oczka wodne w Pabianicach i okolicy