Forum-lokalne logo

Przejdź do treści forum

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie

Niezależne forum wymiany opinii dla Twojego regionu

Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.

(Strona 1 z 2)

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie → DOLNOŚLĄSKIE → Co sądzicie o suplementach diety?

Informacja przez RSS

1

Temat: Co sądzicie o suplementach diety?

Czy warto je stosować, czy naprawdę pomagają. Czy poowiedzmy jak wezmę Foreversdlim, to moja waga faktyczniue szybciej spanie?

2

Odp: Co sądzicie o suplementach diety?

Moim zdaniem taj, bo sama stosowałam Foreverslim i była różnica w okresie (spadek wagi) gdy byłam na samej diecie i gdy dodałam ten suplement

3

ja przy stosowaniu Foreverslimu jak schudłam ponad 10kg bałam się że waga wróci po odstawieniu. Nic takiego nie miało miejsca. Po prostu nie wracajcie do starych nawyków żywieniowych i nie będzie problemu.

4

Ja już myślałam że mi nie jest mi już wstanie nic pomóc.Foreverslim potraktowałam jako ostatnią deskę ratunku.I nie zawiodłam sie na tych tabletkach.Trzy miesiące pracy i efekt oszałamiający .15 kg mniej.

5

Ja próbowałam już wielu tabletek i najlepiej póki co działają Foreverslim. Mają taki skład, który najbardziej mi odpowiada. Nie mam ochoty na słodycze, wieczorem spokojniej zasypiam, a w dodatku mam trochę więcej energii i lepiej się czuję. Póki co stosuję miesiąc, jest nieźle.

6

Ja zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox i uważam, ze byla to bardzo dobra decyzja. W koncu pozbylam sie calej nadwagi

7

A mi bardzo pomogło zastosowanie Foreverslim, którego kupiłam poprzez Allegro Nie czułam głodu na diecie, nie ciągnęło mnie do słodkiego i w końcu schudłam

8

Moim zdaniem Slimunox to jeden z najlepszych środków wspomagających odchudzanie. Stosowałam przez 3 miesiące i pozbyłam się 14 kilogramów nadwagi

9

Moim zdaniem nie ma lepszego sposobu jak zastosowanie Slimunox. Dla mnie to naprawdę super środek wspomagajaceu odchudzanie. Skuteczny i bezpieczny

10

Moim zdaniem to jeden z najlepszych środków wspomagających odchudzanie. Wcześniej próbowałam kilku i ząden nie był mi wstanie pomóc, dopiero po tym jak zastosowałam Slimunox, Nie aby od razu pierwszego dnia był ,szał, ale systematycznie waga zaczęła spadać i tym sposobem pozbyłam się prawie 16 kilogramów

11

Jeżeli stosujesz je zgodnie z przeznaczeniem to jak najbardziej uwążam, że są to środki godne uwagi. Sama miałam doświadczenie (jak najlepsze - bo waga spadła) z suplementem diety ForeveSlim

12

Zgadzam się z opinią jaka prezentowana jest na różnych forach co do ForeverSlim

13

W przypadku odchudzania to uważam, że ForeverSlim nie ma konkurencji, przynajmniej w  Polsce. Są może dwa czy trzy środki o podobnej skuteczności, nie mniej nie wydaje mi się by była jakiś który byłby faktycznie lepszy

14

Zamierzam tu napisać o suplemencie wspomagającym proces odchudzania a mianowicie o Foreverslimie.Brałam kilka podobnych suplementów które miały pomóc mi schudnąc ale żaden nie spisał się tak dobrze jak właśnie Foreverslim.Dzięki niemu schudłam aż 13 kg.

15

Jedyny suplement jaki stosowałam to suplement który pomaga w walce z niechcianymi kilogramami.Ja po sprawdzeniu i zapoznaniu się z wieloma opiniami na różnych forach wybrałam Slimunox.I był to strzał w dziesiątkę lepiej nie mogłam trafić.Schudłam 16 kg i co dla wielu najważniejsze efektu jo-jo nie było.

16

Mi bardzo pomógł w rzuceniu wagi suplement o nazwie IQmango, moim zdaniem obecnie jest to chyba jeden z najlepszych suplementów dostepnych na rynku

17

Za tabletki takie jak IQmango to Nobla powinni dostać ludzie którzy go wymyślili.Te tabletki to rewelacja.Zaczynając je brać nie myślałam że osiągnę aż tyle.Byłam przekonana że jak schudne 5 kg to już będzie wielkie osiągnięcie.A po trzech miesiącach waga pokazała 14 kg mniej.Dla mnie sukces ogromny którego nie zamierzam zaprzepaścić.

18

Zgadzam się z opiniami że te tabletki radzą sobie doskonale z problemem nadwagi a w moim przypadku z problemem bardzo dużej nadwagi.Dzięki Slimunox uwierzyłam w to żę poradzę sobie z tymi moimi kilogramami.Tydzień po tygodniu kilogramy spadały.Kurację przedłużyłam o miesiąc zostało mi jeszcze do zrzucenia 10 kg ale z tym poradzę sobie już bez tabletek.

19

Jeżeli chodzi o suplementy diety, to ja akurat miałem stycznośc z IQmango i moim zdaniem  to jak wpłynął ma moją wagę jest najlepszym potwierdzeniem że suplementy są potrzebne

20

Molim zdnaiem jednym z najlepszych suplementów jamkie są obencie na rynbku jest IQmango

21

Ja dopiero jestem miesiąc na Slimunox.U mnie na razie waga spadła o 5 kg ale czytając te wszystkie wasze opinie mam nadzieję że resztę nadbagażu też uda mi się zgubić.Bardzo się o to staram.

22

Dla mnie najbardziej odpowiednią decyzja jaka podjełam i która znacząco wpłynęła na samo odchudzanie i to że mogłam świętować sukces, był moment w którym zdecydowałam się na zakup suplementu diety Slimunox

23

Ja akurat też zdecydowałam się na zastosowanie Foreversdlim i patrzać na to ile schudłam był to dobry wybór

24

Ja też zdecydowąłam się na zastosowanie Foreverslim i lepiej nie mogłam wybrac. 3 miesiace i 13 kilo mniej

25

Jak dla mnie to nie ma lepszego środfka na odchudznaie jak Foreverslim

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie → DOLNOŚLĄSKIE → Co sądzicie o suplementach diety?