Forum-lokalne logo

Przejdź do treści forum

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie

Niezależne forum wymiany opinii dla Twojego regionu

Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.

1

Temat: Problem z erekcją

Praktycznie z dnia na dzień rozpoczęły sie u mnie problemy z erekcją. Nie wiem, może to też było spowodowane ciąża żony, gdzie dosyć długo się nie kochaliśmy... jestem załamany

2

Odp: Problem z erekcją

Ja dopiero dzisiaj zamówiłem IQman, licze naprawdę na efekt, bo obecny stan jest zaprzeczeniem jakiejkolwiek aktywności seksualnej

3

Spokojnie, ja tez miałem z tym problemy, a IQman okazał się rewwelacyjnym spososbem ich rozwiązania

4

Mi bardzo dobry efekt jeżeli chodzi o poprawę potencji dało zastosowanie IQman

5

Moim zdaniem nie ma lepszego środka jak IQman. Problemy z erekcją miałem od dłuższego czasu, do tej pory trafiałem na środki, które albo nie działały, albo ich skuteczniść była chwilowa. Dopiero IQman zadziałał tak jak tego oczekiwałem

6

Jeżeli idzie o wzmocnienie potencj i porawienie jakości stosunku, co pewnie interesuje ciebie jak i Twoja partnerkę, to również uważam, że IQman jest opcja którą bardzo poważnie powinieneś rozważyć, ja swoj zestaw kupiłem w promocyjnej cenie na Allegro

7

Mi w podobnej sytuacji pomogło zastosowanie IQman. Może tez spróbujcie

8

U mnie też efekt po zastosowaniu IQman jest po prostu rewelacyjny. Wreszcie znów mogę się normalnie kochać. Dla mnie to wielki może nie sukces, ale spokój, bo poprzednia sytuacja była bardzo stresujaca

9

Moim zdaniem jeżeli chodzi o sprawy związane z potencję i problemami z tym związanymi to skutecznym sposobem na rozwiązanie u mnie okazało się zastosowanie IQman.

10

Moim zdaniem przy tego rodzaju przerwie i stresie powiązanym z problemami w ciązy i pojawieniem się nowego członka rodziny, czego gratuluję, to nie jest dziwna sprawa. Kup faktycznie IQman i bedzie OK.

11

Moim zdaniem nie ma lepszego obecnie środka na poprawę potencji jak Iqman

12

IQman jest po prostu skuteczny, sam długo poszukiwałem środka który pomoże w moich prblemach, nawet skusiełm sie na jeden specyfik reklamowany w TV, pomógł dopiero IQman

13

U mnie po zastosowaniu IQman - rewelacja, erekcja taka o jakiej już dawno zapomniałem. Nie będę ukrywał,że ze wszystkiego tez jest bardzo zadowolona moja żona