Forum-lokalne logo

Przejdź do treści forum

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie

Niezależne forum wymiany opinii dla Twojego regionu

Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.

(Strona 1 z 2)

Informacja przez RSS

1

Temat: IQman

Co sądzicie o środkach na potencje takich jak IQman ?

2

Odp: IQman

Mój brat stosował i z tego co mi powiedział, to rewelacja, choć szczegółów nie znam

3

Moim zdaniem to jeden z najlepszych środków poprawiających erekjcję, jakie są dostępne na polskim rynku. W każdym razie mi on bardzo pomógł i jestem z tego powoduu bardzo zadowolony.

4

Moim zdaniem jeżeli chodzi o IQman to  jeden z najlepszych tego rodzaju srodków na rynku, przynajmniej pod względem skuteczności

5

Nigdy nie byłem tytanem seksu, nie mniej zawsze uważałem się za "średniaka" w tym względzie, zarówno pod względem samego "narzędzia" w jakie wyposażyła mnie natura, jak i techniki. Niestety żona mnie zdradziła i tu zaczęły się problemy. Seks stał się dla mnie obrzydliwy, a po rozwodzie, jak już nadarzała się okazja, to niestety był zwis totalny. Czytałem na forach, ze są różnego rodzaju środki wspomagające w tym zakresie, nie mniej sam nie wiem co o tym myśleć... Piszecie o IQman, czy w moim przypadku też jest szansa? Może ktoś miał podobne problemy?

6

Jak ja od czasu rozwodu też nie mam totalnie ochoty, u mnie z przyczyn budowy naturalnej zwisu nie ma, nie mniej na seks nie mam ochoty. I napiszę otwarcie, że nie mam w związku z tym żadnych problemów... więc nie wiem albo coś nie tak było z tą zdrada, albo coś z toba jest nie tak, skoro po takich przeżyciach tobie się chce...pomimo, że sam organizm mówi pas...

7

Ja podobnie jak u kolegi wyżej, długo nie miałem ochoty... zresztą nie wiem co by było do dzisiaj, bo abym wrócił do sprawności to brałem Iqman, inaczej pewnie jeszcze dzisiaj byłby zwis

8

Wejdź na stronę iq-man.pl i poczytaj o tego rodzaju środkach... Może faktycznie to jest jakieś rozwiązanie? Ja w każdym razie bym spróbował

9

> Borox napisał/a:

> Wejdź na stronę iq-man.pl i poczytaj o tego rodzaju środkach... Może faktycznie to jest jakieś rozwiązanie? Ja w każdym razie bym spróbował
Zgadzam się z Twoją opinia, moim zdaniem lepiej zastosować tego rodzaju środek niż męczyć siebie czy partnerkę...

10

No właśniue, ale czy to da też radę, w mojej sytuacji, jak opisałem wyżej?

11

Ja też uważam, że jeżeli to nie jest sprawa samej psychiki, to środki oparte na naturalnych składnikach takich jak iqman powinien pomóc

12

> Syriusz napisał/a:

> Ja też uważam, że jeżeli to nie jest sprawa samej psychiki, to środki oparte na naturalnych składnikach takich jak iqman powinien pomóc

A jak jest to sprawa psychiki?

13

> JanuszD napisał/a:

> > Syriusz napisał/a:

> Ja też uważam, że jeżeli to nie jest sprawa samej psychiki, to środki oparte na naturalnych składnikach takich jak iqman powinien pomóc

A jak jest to sprawa psychiki?

To w piwerwszej kolejności Melisa na uspokojenie i wyciszenia i po niej IQman by wrócić do formy

14

Ja też stosowałem iqman i uważam, że decyzja o tym,że będzie to ten a nie inny środek wzmacniający potencję, byłajak najbardziej prawidłowa

15

Całkowicie się zgadzam ze zdaniem jakie napisał ktoś wcześniej.. IQman to obecnie jeden z najlepszych środków wspomagających erekcje jakie są dostępne

16

> JanuszD napisał/a:

> Nigdy nie byłem tytanem seksu, nie mniej zawsze uważałem się za "średniaka" w tym względzie, zarówno pod względem samego "narzędzia" w jakie wyposażyła mnie natura, jak i techniki. Niestety żona mnie zdradziła i tu zaczęły się problemy. Seks stał się dla mnie obrzydliwy, a po rozwodzie, jak już nadarzała się okazja, to niestety był zwis totalny. Czytałem na forach, ze są różnego rodzaju środki wspomagające w tym zakresie, nie mniej sam nie wiem co o tym myśleć... Piszecie o IQman, czy w moim przypadku też jest szansa? Może ktoś miał podobne problemy?
A skoro to od chwili zdrady, to nie jest to bardziej problem dla psychologa?. Owszem IQman zastosować, nie mniej oprócz tego wizyta u psychologoa?

17

Moim zdaniem po to są tego rodzaju środki jak IQMan by po prostu z nich korzystać... nie zależnie czy była zdrada, czy nie, czy jesteś z żoną czy kochanką. Jest problem to się go rozwiązuje a nie czeka nie wiadomo na co

18

Też uważam, ze zastosowanie IQMan to bardzo dobre rozwiązanie. Sam stosowałem te tabletki i uważam, że jest to jeden z najlepszych środków wspomagających erekcję, jakie są dostępne na rynku

19

Ja też miałem problemy z erekcją i u mnie pomogło zastosowanie IQman

20

Moim zdaniem pomysł z zastosowaniem IQman jest dobrym pomysłem. Sam stosowałem te tabletki, które kupiłem na stronie oficjalnego dystrybutora http://iq-man.pl i jestem bardzo zadowolony z efektu. W każdym razie od tamtego momentu nie mam żadnych problemów z erekcją

21

Ja akurat z efektu jaki dało zastosowanie IQman jestem bardzo zadowolony.

22

Ja zdecydowałem się na zastosowanie Iqman i dzisiaj mogęœ stwierdzić, że było to jak najbardziej dobre rozwiązanie

23

Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem na problemy z erekcją jest zastosowanie IQman

24

Zastosowanie IQman daje super rezultaty.Na poprawę erekcji nie trzeba długo czekać.Regularne branie tych tabletek i problem z seksem znika.

25

Ja sam stosowałem IQman i jak najbardziej jestem zadowolony, w końcu jakiś srodek przywrócił mi ze tak napiszę równowagę w tym względzie...