Forum-lokalne logo

Przejdź do treści forum

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie

Niezależne forum wymiany opinii dla Twojego regionu

Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.

1

Temat: Problem z erekcją

Jaki środek warto faktycznie zastosować w przypadku problemów z erekcja?

2

Odp: Problem z erekcją

Dołączę się do pytania, mój mąż ma nie tyle problem z erekcją, tylko bardzo szybko kończy. On osiąga zadowolenia, ja nie koniecznie. Rozmowa nic nie daje, bo on wychodzi z założenia, ze jak jemu było dobrze, to mi też musiało być i wydziwiam... Zaczynam mieć tego powoli dosyć.

3

Moim zdaniem nic złego się nie stanie jak spróbujecie, a raczej on spróbuje brać IQman. Jest to środek poprawiający i erekcje i pozwalający na wydłużenie samego stosunku, do tego jeszcze oparty tylko na naturalnych składnikach czyli bezpieczny. Mój mąż go używał i nastąpiła znacząca poprawa w jakości seksu.Napiszę ci ta, że znów mam ochotę na nocne igraszki i znów mogę czerpać z nich przyjemność. A co do samego środka, to on go kupował na http://iq-man.pl - tam też znajdziecie szczegółowe informacje na jego temat.

4

Mój mąż i Krzysztof?????

5

> Patryk napisał/a:

> Mój mąż i Krzysztof?????

A co masz jakiś problem? Owszem ślubu nie mamy, bo i mieć w Polsce nie możemy. Ale tak się traktujemy.... Ale skoro czepiasz się szczegółów to mój partner...

6

U mnie nie ma problemu z erekcją od czasu jak zastosowałem IQman, i faktycznie od tego czasu bardzo polepszyło się nam współżycia. ŻONA twierdzi, ze od tego czasu znacznie silniej mnie czuje,

7

Masz coś do mnie? Ten napis Capsem miał coś oznaczać?

8

Nie, twoja sprawa z kim jesteś i jak się kochasz. Nie mniej większość społeczeństwa mamy hetero i osobiście uważam, ze przesadza z tymi swoimi wydumanymi domysłami iż ktoś ma coś przeciwko tobie jako osobie o innej orientacji. Oznaczenie słoża żona capsem miało na celu wyróznienie tego, ze pomimo iz sam IQman jako IQman oddziaływuje na mnie jako faceta, poprzez poprawienie erekcji, to też popraienie odczuc następuje też i u żony. Proste jak fakt że dwa plus dwa to cztery

9

Mój brat stosował te tabletki i z tego co z nim rozmawiałam, to jest on bardzo zadowolony, podobno teraz, po tym jak zastosował się do zaleceń producenta tego środka jest już wszystko OK.

10

Mój mąż miał problemy pod tym względem i zastosował IQman. Ogólnie nasze życie bardzo się pod tym względem poprawiło. Raz, ze u niego nie ma już problemów z erekcją, a dwa moje odczucia są znacznie silniejsze

11

A po jakim czasie nastąpiła poprawa, bo mój też zaczyna niedomagać i w sumie nie wiem jak z nim rozmawaić, ale jak już zacznę, to chcę mieć argumenty za i przeciw znane

12

> Dominika 39 napisał/a:

> A po jakim czasie nastąpiła poprawa, bo mój też zaczyna niedomagać i w sumie nie wiem jak z nim rozmawaić, ale jak już zacznę, to chcę mieć argumenty za i przeciw znane

Dominiko, pełen sukces że tak pozwolę sobuie napisać, gdzie moim zdaniej jego możliwości znacznie przekroczyły to co mógł wcześniej nastąpił po 3 miesiącach, choć pierwsze efekty były już po pierwszych tabletkach.

13

Moim zdaniem nie ma lepszego środka jak IQman jeżeli chodzi o pomoc w poprawie erekcji

14

Ja stosowąłem IQman i jestem bardzo zadowolony z efektu jaki uzyskałem. Moja żona zresztą też. Już dawno tak nie było, jak jest teraz, by to ona była osoba która inicjuje zbliżenie.

15

Ja też zdecydowałem się na zastosowanie IQman i jestem bardzo zadowolony. W końcu udało mi sie pokoanc problemy z erekcją, jakie miałem.