Forum-lokalne logo

Przejdź do treści forum

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie

Niezależne forum wymiany opinii dla Twojego regionu

Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola z pogrubioną etykietą muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

3

No i super
[url=https://ukredytowani.pl/temat/4382-co-podarowa%C4%87-na-parapet%C3%B3wk%C4%99/]https://ukredytowani.pl/temat/4382-co-podarowa%C4%87-na-parapet%C3%B3wk%C4%99[/url]

2

Nie wiem jak ta firma, jakie ma doświadczenie i zasoby. Bo jednak panele, to trzeba umiec położyć. Co prawda teraz powstało dużo firm, które się chwala, że potrafią i robią. A potem sie słyszy o różnych pożarach instalacji. Ja tam wolę w takim przypadku zaufać największym firmom, z dużym doświadczeniem, które działają na rynku odpowiednio długo. Hymon jest taką firma. Działa długo i w niektórych latach oddawał nawet najwięcej instalacji na rynku. Także firma z dużym potencjałem i możliwościami.

1

Dzień dobry, chciałabym poradzić się w sprawie wyboru firmy fotowoltaicznej. Konkretnie chciałabym zapytać o doświadczenia z firmą SPR-Polska, ponieważ została mi ona polecona przez znajomych. Byli oni bardzo zadowoleni z wyboru. Otrzymali profesjonalną pomoc, a do tego panele zostały idealnie dopasowane do ich wymogów i warunków dachu. Cały system działa sprawnie już bardzo długo i nie było z nim żadnych kłopotów. Czy ktoś z Państwa również korzystał z usług tej firmy i może podzielić się swoją opinią?