Forum-lokalne logo

Przejdź do treści forum

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie

Niezależne forum wymiany opinii dla Twojego regionu

Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola z pogrubioną etykietą muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

7

> Krystyna napisał/a:

> To jeden z nielicznych produktów tego rodzaju na rynku, tego typu, gdzie bez specjalnej odpłaty mamy 3 lata gwarancji, zamiast podstawowych 2. Wiem, że firmy udzielają też i 5 lat gwarancji, ale jest to opcja dostępna za dopłatą, a tu masz to za free, w standardzie.

Mnie też skusiły te 3 lata gwarancji. Nie żałuję zakupu, co prawda na razie się uczę jak korzystać z wszystkich jego funkcji, wybieram i dobieram potrawy, nie mniej już wiem, że była to bardzo dobra inwestycja

6

To jeden z nielicznych produktów tego rodzaju na rynku, tego typu, gdzie bez specjalnej odpłaty mamy 3 lata gwarancji, zamiast podstawowych 2. Wiem, że firmy udzielają też i 5 lat gwarancji, ale jest to opcja dostępna za dopłatą, a tu masz to za free, w standardzie.

5

Ja kupiłam Cobbo TP-6 i jestem bardzo zadowolona z tego jak sprawuje się ten sprzęt, a praktycznie używam go prawie każdego dnia.

4

Pewnie najprościej byłoby załatwić w banku, gdzie wpływa twoje wynagrodzenie, z tego względu tam pożyczkę z której sfinansowałabyś zakup miałabyś najtańszą, Nie wiem czy sklep jako sklep pośredniczy w zakupach ratalnych, bo ja kupowałam za gotówkę, płacąc przy odbiorze. Nie mniej możesz zadzwonić 17 250 20 85 i tam się wszystkiego dowiedzieć.

3

A można takiego robota Cobbo kupić na raty? Wiecie jak to można załatwić?

2

Moim zdaniem to bardzo funkcjonalne urządzenia, sama zastanawiam się nad zakupem modeli TP-3, który mi się po prostu bardziej podoba

1

Zastanawiam się nad zakupem robota kuchennego. Ostatnio trafiłam na wpis https://acb.waw.pl/cobbo-pl/ i zastanawiam się nad takim Cobbo. Co myślicie o tego rodzaju produktach?