Forum-lokalne logo

Przejdź do treści forum

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie

Niezależne forum wymiany opinii dla Twojego regionu

Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola z pogrubioną etykietą muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

31

Ja z suplementów stosowałam Foreverslim i jestem bardzo zadowolona z efektu. Wreszcie udało mi sie pozbyc nadwagi i bardzo duża w tym zasługa zastosowanie właśnie tych tabletek

30

U mnie najskuteczniejszą metodą okazało się zastosowanie Slimunox w trakcie diety.Bardzo przyspieszył przemianę materii do tego prawie wcale nie miałam ochoty na słodycze ani kiepskie jedzenia.Pomógł bardzo zmienić moje złe nawyki żywieniowe.Schudłam sporo a o efekcie jo-jo nie ma mowy.

29

W trakcie odchudzania bardzo dobrze radzą sobie tabletki Foreverslim.Ja je stosowałam przez okres trzech miesięcy i w tym czasie udało mi się schudnąć.Więc ja ze swojej strony jak najbardziej polecam.

28

Szkoda wątroby, a wszystkie takie środki ją obciążają. Więcej ruchu, mniej śmieciowego, słodkiego i tłustego jedzenia, a waga sama spadnie.

27

Moim zdaniem warto zastosować slimunox, w moim przypadku dzięki niemu straciłam w 3 miesiące 14kg

26

> Katarzyna WS napisał/a:

> Jak dla mnie to nie ma lepszego środfka na odchudznaie jak Foreverslim

Całkowicie się z tobą zgadzam, sama też zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslim i jestem bardzo zadowolona z efektu

25

Jak dla mnie to nie ma lepszego środfka na odchudznaie jak Foreverslim

24

Ja też zdecydowąłam się na zastosowanie Foreverslim i lepiej nie mogłam wybrac. 3 miesiace i 13 kilo mniej

23

Ja akurat też zdecydowałam się na zastosowanie Foreversdlim i patrzać na to ile schudłam był to dobry wybór

22

Dla mnie najbardziej odpowiednią decyzja jaka podjełam i która znacząco wpłynęła na samo odchudzanie i to że mogłam świętować sukces, był moment w którym zdecydowałam się na zakup suplementu diety Slimunox

21

Ja dopiero jestem miesiąc na Slimunox.U mnie na razie waga spadła o 5 kg ale czytając te wszystkie wasze opinie mam nadzieję że resztę nadbagażu też uda mi się zgubić.Bardzo się o to staram.

20

Molim zdnaiem jednym z najlepszych suplementów jamkie są obencie na rynbku jest IQmango

19

Jeżeli chodzi o suplementy diety, to ja akurat miałem stycznośc z IQmango i moim zdaniem  to jak wpłynął ma moją wagę jest najlepszym potwierdzeniem że suplementy są potrzebne

18

Zgadzam się z opiniami że te tabletki radzą sobie doskonale z problemem nadwagi a w moim przypadku z problemem bardzo dużej nadwagi.Dzięki Slimunox uwierzyłam w to żę poradzę sobie z tymi moimi kilogramami.Tydzień po tygodniu kilogramy spadały.Kurację przedłużyłam o miesiąc zostało mi jeszcze do zrzucenia 10 kg ale z tym poradzę sobie już bez tabletek.

17

Za tabletki takie jak IQmango to Nobla powinni dostać ludzie którzy go wymyślili.Te tabletki to rewelacja.Zaczynając je brać nie myślałam że osiągnę aż tyle.Byłam przekonana że jak schudne 5 kg to już będzie wielkie osiągnięcie.A po trzech miesiącach waga pokazała 14 kg mniej.Dla mnie sukces ogromny którego nie zamierzam zaprzepaścić.