Forum-lokalne logo

Przejdź do treści forum

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie

Niezależne forum wymiany opinii dla Twojego regionu

Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola z pogrubioną etykietą muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

28

> Antek napisał/a:

> Właśnie takiej ekipy szukam. Muszę zajrzeć do nich przy najbliższej okazji będąc w Bydgoszczy.

A zajrzyj smile Super ekipa i mają naprawdę niezłą wiedzę o tym co sprzedają. Znają się na oknach bardzo dobrze. U mnie montowali w nowym domu i wszystko było bardzo ok.

27

Właśnie takiej ekipy szukam. Muszę zajrzeć do nich przy najbliższej okazji będąc w Bydgoszczy.

26

W samym Sampre całkiem fajna ekipa pracuje. Wybieraliśmy u nich i drzwi i okna do domu i wszystko odbyło się w całkiem fajnej atmosferze. Do tego całkiem fajnie podpowiadali na co zwrócić uwagę przy wyborze, by było ok. Wszystko bez ściemy. Jak dal mnie bardzo fajne podejście.

25

> Konwent napisał/a:

> Najważniejsze by dobrze trafić na dystrybutora. I na dobry produkt. Oknoplast, a własciwie cała grupa jest bardzo ok. A Sampre to u nas ich salo premium, więc ma to na pewno jakieś znaczenie. Z niczego takiej opinii by nie mieli, wiec warto tam zajrzeć i spytać o warunki. I produkty, bo mają całkiem fajna gamę.

Współpracowaliśmy z nimi podczas budowy domu. Pomogli dobrać odpowiedni rodzaj okien i drzwi. Dostarczyli i zamontowali bez najmniejszych problemów.

24

Najważniejsze by dobrze trafić na dystrybutora. I na dobry produkt. Oknoplast, a własciwie cała grupa jest bardzo ok. A Sampre to u nas ich salo premium, więc ma to na pewno jakieś znaczenie. Z niczego takiej opinii by nie mieli, wiec warto tam zajrzeć i spytać o warunki. I produkty, bo mają całkiem fajna gamę.

23

Kupowałem u nich okna z roletami, drzwi i bramę garażową do domu, który właśnie osiągnął stan zamknięty. Jestem zadowolony z obsługi i szybkiego montażu, a i ceny był zadowalające.

22

> Edek napisał/a:
Oknoplast to marka znana od lat. Według mnie znana i cenione na naszym polskim rynku. Sam budując się wybierałem okna z ich portfolio. Teraz buduje się ma córka i za mą poradą również okna tej marki wybierała. Wspomniany tu salon z Bydgoszczy znakomicie sprostał doborowi okien, realizacji zlecenia i samemu montażowi.

Ja się właśnie zastanawiam czy Oknoplast czy inne. Chociaż patrząc na ich obecność na rynku to swą renomę już mają i może nie ma co szukać innych. Do Bydgoszczy mam blisko może warto wybrać się do tego wskazanego salonu i zasięgnąć opinii znawców.

21

> Młynarski napisał/a:

> Każdy, dobry (co ważne) salon potrafi dobrać okna i rolety pod wymagania klienta, nawet jak on nie zna się na parametrach technicznych. Najlepiej szukać po producencie i ich dedykowanych dystrybutorach. Maja największą wiedze o tym co sprzedają. Oknoplast w Bydgoszczy to najlepiej wspomniany tu salon Sampre. Ma status premium, więc musieli przejść odpowiednie szkolenia i wykazać się wiedzą z produktów całej grupy oknoplastu.

Oknoplast to marka znana od lat. Według mnie znana i cenione na naszym polskim rynku. Sam budując się wybierałem okna z ich portfolio. Teraz buduje się ma córka i za mą poradą również okna tej marki wybierała. Wspomniany tu salon z Bydgoszczy znakomicie sprostał doborowi okien, realizacji zlecenia i samemu montażowi.

20

Każdy, dobry (co ważne) salon potrafi dobrać okna i rolety pod wymagania klienta, nawet jak on nie zna się na parametrach technicznych. Najlepiej szukać po producencie i ich dedykowanych dystrybutorach. Maja największą wiedze o tym co sprzedają. Oknoplast w Bydgoszczy to najlepiej wspomniany tu salon Sampre. Ma status premium, więc musieli przejść odpowiednie szkolenia i wykazać się wiedzą z produktów całej grupy oknoplastu.

19

Najlepiej by było rolety montować razem z oknami, wtedy można mieć te z ukrytą kasetą nad oknem. Jeżeli już masz okna zamontowane, to zostaje Ci tylko opcja natynkowych. Wyglądają gorzej ale działają tak samo. Fajne i przydatne rozwiązanie. Ja już jestem do tego przekonany i fajnie że mnie ludzie z Sampre przekonali do tego rozwiązania jak robiłem okna w domu.

18

A jakie rolety wybraliście? Chciałabym założyć u siebie ale nie wiem jaki rodzaj wybrać gdy okna już były montowane wcześniej. Czy to ma jakiś wpływ na wybór, niestety nie orientuję się w temacie.

17

U mnie też wszystko przebiegło ok. Całkiem sprawnie. Niezła ekipa montażowa jest w Sampre. Zostawiają po sobie porządek, co nie jest normą. Do tego w samym Sampre spory wybór produktów od różnych producentów.

16

> Norbi napisał/a:

> To oczywiste, że takie rzeczy jak okna wymienia się raz na długi czas, więc nalezy postawić na jakość. Też braliśmy okna i rolety Oknoplastu z Sampre i było całkiem ok. Fajne podejście do klienta i szybki, bezproblemowy montaż. Po 2 tygodniach przyjechał jeden z instalatorów by sprawdzić jak otwierają się okna. I ewentualnie coś doregulować. Na szczęście wszystko było ok.

Muszę przyznać, że takiego podejścia do klienta nie spotkałam się mając do czynienia ze swą ekipą, która wstawiała mi okna. Na okna mi już nie potrzebne ale jesteśmy na etapie wyboru ogrodzenia, a w Sampre widzę dobrą ofertę, a po takiej rekomendacji nie chcę innej ekipy.

15

To oczywiste, że takie rzeczy jak okna wymienia się raz na długi czas, więc nalezy postawić na jakość. Też braliśmy okna i rolety Oknoplastu z Sampre i było całkiem ok. Fajne podejście do klienta i szybki, bezproblemowy montaż. Po 2 tygodniach przyjechał jeden z instalatorów by sprawdzić jak otwierają się okna. I ewentualnie coś doregulować. Na szczęście wszystko było ok.

14

Wiadomo. Jak robić to wszystko za jednym zamachem. I dla mieszkańca to wygoda ale i dla montażysty. Łatwiej wszystko ustawić za jednym razem. I jest to dużo lepiej zrobione. Nie dziwie się kompletnie, że tak polecają to w Sampre. Po prostu wygoda dla każdej strony. I chyba koszty też niższe, niż przy rozdzielnym montażu.