Przejdź do treści forum

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie

Niezależne forum wymiany opinii dla Twojego regionu

Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.


1

Temat: Bałkany

Chciałabym poznać Bałkany. Pojechać tam i zwiedzać. Trochę czytałam i prawdę powiedziawszy fascynuje mnie ten region. Od czego najlepiej zacząć poznawanie?

2

Odp: Bałkany

Też marzy mi się dokładniejsze poznanie tych krajów.Póki co z krajów bałkańskich to tylko Chorwację zaliczyliśmy,więc zostało nam jeszcze trochę do zobaczenia.Myślę,że następna będzie Czarnogóra,potem może Bośnia i Hercegowina,ale to raczej plany na następne wakacje;)

3

Odp: Bałkany

Aby poznać jakiś kraj lepiej moim zdaniem na początek warto wybrać się na wycieczkę objazdową. Na niej poznasz kraje Bałkańskie, a później sama już będziesz wiedzieć do, których z nich chcesz powrócić.

4

Odp: Bałkany

Bardzo fajne objazdówki po bałkanach ma Wytwórnia Wypraw. Bardzo intensywne ale dostarczające sporo przyjemności z poznawania. Zobacz sobie jakie wycieczki mają na ten rok i może któryś program wpadnie ci w oko wink

5

Odp: Bałkany

Fajnie wygląda ich wyprawa do Czarnogóry. Ciekawy program i całkiem długi wyjazd. Czarnogóra to bardzo ciekawy kraj, warty zobaczenia. Zupełnie inny niż Chorwacja, nie tak komercyjny z punktu widzenia turystycznego. No i niesamowity klimat, którego u nas nie zaznasz smile

Posty: 5