Przejdź do treści forum

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie

Niezależne forum wymiany opinii dla Twojego regionu

Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.


Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie → MAZOWIECKIE → Meble - wyposażenie do biura

1

Temat: Meble - wyposażenie do biura

Z nowym rokiem będziemy musieli wyposażyć biuro w niezbędne meble. Przede wszystkim biurko, krzesła, stoliki i półki na dokumenty. Chodzi o taki kompleksowy zestaw. Możecie polecić mi coś w tym zakresie?

2 (edytowany przez ezekiel 2017-12-27 14:52:36)

Odp: Meble - wyposażenie do biura

Tego typu wyposażenie znajdziesz zarówno w dużych marketach z wyposażeniem wnętrz. Znajdziesz również na portalach aukcyjnych, czy sklepach internetowych. W sklepach internetowych jest dodatkowo ten plus, że można kupić kompletne wyposażenie: biuro, krzesła, pułki - wszystko co jest niezbędne.
Proponuję sprawdzić sobie chociażby tutaj: https://www.ajprodukty.pl/

Odp: Meble - wyposażenie do biura

Jeśli chodzi o remont biura w Warszawie i jego wyposażenie, to powierzyłabym to fachowcom. To jest decyzja, która ma wpływ na jakość i komfort pracy, oraz na wizerunek firmy, dlatego projekt powinien być jak najlepszy. Firmy remontujące biura znają naprawdę fajne i nowoczesne rozwiązania technologiczne. Osobiście widziałam w biurze mojego przyjaciela efekt pracy tej firmy remontowej http://www.pwmig.com/oferta/weekendowe- … -biur.html i zachwycił mnie. Nie sądziłam, że miejsce pracy może być tak komfortowe a jednocześnie funkcjonalne. Jako gość przebywam tam z przyjemnością i z tego co widzę, to odwiedzający biuro klienci też. A taki remont to już inwestycja smile

Posty: 3

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie → MAZOWIECKIE → Meble - wyposażenie do biura