Przejdź do treści forum

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie

Niezależne forum wymiany opinii dla Twojego regionu

Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie → MAZOWIECKIE → Warszawa na weekend - co zwiedzać?

1

Temat: Warszawa na weekend - co zwiedzać?

Jadę na weekend do Warszawy - co polecacie zwiedzić?

2

Odp: Warszawa na weekend - co zwiedzać?

Jesli ktos nigdy nie byl w W-wie, to oczywiscie warto zobaczyc widok z Palacu Kultury, zwiedzic ktores muzeum, Zlote Tarasy, Starowka+ Nowy Swiat, Park Lazienkowsi, ZOO, Stara Praga. Isc na koncert, ktorych bedzie napewno kilka w tym czasie. Niekoniecznie w takiej kolejnosci. Zycze milego pobytu!

3

zależy na czym chcesz się skupić, ale warto odwiedzić Wilanów, przy wejściu do ogrodu po prawej stronie w kawiarence świetne lody, w drodze do Wilanowa na fortach masz oddział Muzeum Wojska Polskiego wystawa sprzętu na zewnątrz-wejście free, Łazienki Królewskie, po lewej stronie od wejścia przy Belwederskiej w odległości ok.100 m. ogród botaniczny-mały ale fajny. starówka i zamek królewski-warto, muzeum Powstania Warszawskiego, i jeśli masz czas,a masz dzieci to koniecznie Centrum Kopernik (zarezerwuj wejściówki przez neta), oraz Zoo, pozdrawiam miłego zwiedzania.

4

Dziękuje Wam. Czy Zoo Warszawskie to spacer na cały dzień czy tak 3-4 godziny?

5

To znowu ja. Byłam, widziałam. Nie wiem czy to tylko moje odczucia, ale ludzie w tej Warszawie to za mili nie są - czy to w sklepach, czy też restauracjach. Ogólnie mało miłe miasto, chociaż jest co zwiedzać.

6

W Zoo zdecydowanie kilka godzin wystarczy. Nie trzeba tam spędzać całego dnia, a i tak można wszystko zobaczyć. Oprócz tego warto obejrzeć starówkę, Łazienki, Muzeum Powstania Warszawskiego, całe mnóstwo parków, Pałac Kultury. Wszystko zależy od tego, co dokładnie kogo interesuje i ile czasu będzie na zwiedzanie (i jaka będzie pogoda, bo w ulewę raczej nie będzie sensu spacerować godzinami po parkach)

7

W Warszawie jest sporo miesjc wartych odwiedzenia, kwestia czasu jaki na to mamy i co nas interesuje.

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie → MAZOWIECKIE → Warszawa na weekend - co zwiedzać?