Forum-lokalne logo

Przejdź do treści forum

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie

Niezależne forum wymiany opinii dla Twojego regionu

Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.


1

Temat: Miesięcznica Smoleńska

Co sądzicie o Miesięcznicy Smoleńskiej. Czy Dwutygodnica po 80 Miesięcznicy to odpowiednia nazwa na nadchodzącą Wigilię? Czy w tym aspekcie powinna panować wolność w zakresie zgromadzeń - wszak to za nasze pieniądze. Co o tym sądzicie?

2

Odp: Miesięcznica Smoleńska

Osobiście mnie to nie przeszkadza, sam nie chodże na te miesięcznice, bo mnie to śmieszy. Dla jasności nie jestem sympatykiem PiS i na nich nie głosowałem, ale im więcej tzw twarda opozycja zabiera głos szczególnie prze alimenciarzy nie płacących na swoje dzieci i sędziów wypowiadających się politycznie, tym bardziej popieram działania PiS i wstydzę się swoich reakcji. Dziwię się Jarkowi, że zgadza się na takie marsze i pochody. Gdyby chodziło o mojego brata, to chciałbym w skupieniu w powadze czcić Jego odejście. Na pewno bym chciał dojść do prawdy, ale nie głosem i rękoma A Macierewicza, który robi to w sposób uwładczający ofiarom katastrofy, a może zamachu. A. Macierwewicza odsunął bym od wypowiadania się na temat katastrofy, bo Jego wypowiedzi szkodzą sprawie. Jego wypowiedezi znacznie zmniejszają ilość tych którzy mogliby identyfikować się z PiS, no ale to sprawa J. Kaczyńskiego, jak to mówią chciałeś to masz.
Pozdrawiam, Korektor

3

Odp: Miesięcznica Smoleńska

Mi się osobiście wydaje, że to igły z widły. Prawda jest taka, że samolot runął bo śp prezydent chciał lądować w miejscu do tego nieprzystosowanym. Jego brat wraz z całą elitą państwową próbują zrobić teraz  niego męczennika, a to jest straszne - nie śmieszne, a straszne. To jak taki wielki cyrk, tylko że w tym wypadku patrzy na niego pół Europy.

4

Odp: Miesięcznica Smoleńska

A ja uważam, że jak jest "popyt" na taką miesięcznice tj. ludzie chcą brać w tym udział, to niech będzie. Tylko szkoda, że wszystko jest za państwowe pieniądze. Gdyby to było z prywatnej kieszeni Kaczyńskiego to byłoby już całkowicie ok.

Posty: 4