Przejdź do treści forum

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie

Niezależne forum wymiany opinii dla Twojego regionu

Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.


Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie → KUJAWSKO-POMORSKIE → Konkurs i szansa dla firmy z kujawsko pomorskiego na wielka wygraną

Temat: Konkurs i szansa dla firmy z kujawsko pomorskiego na wielka wygraną

BusinessForecast z województwa kujawsko- pomorskiego ma szansę na wielką wygraną w III edycji konkursu dla innowacyjnych przedsiębiorców Think BIG

Już teraz można głosować na przedsiębiorcę BusinessForecast. To projekt prezentujący narzędzie w formie serwisu do wykonywania prognoz biznesowych w chmurze.  Warto oddać głos na wybranego półfinalistę bo dzięki nim będzie miał szanse na główną nagrodę, w wysokości 80 tys. złotych, promocję regionu  oraz rozwój swojego biznesu.

Konkurs Think Big to inicjatywa, która została stworzona z myślą o wspieraniu przedsiębiorczości.

Think BIG na stałe wpisał się w kalendarium imprez i wielu przedsiębiorców czeka na kolejną edycję. W tym roku już po raz trzeci innowacyjni w biznesie startują w rywalizacji o główną nagrodę jaką jest 80 tys. złotych. Główna nagroda w dwóch pierwszych odsłonach konkursu przypadła w udziale IzzyBike, czyli twórcom innowacyjnego roweru bez łańcucha (2014). W ubiegłym roku laureatem została firma Egzotech, twórcy robota rehabilitacyjnego (2015).

Podobnie jak w latach ubiegłych półfinaliści nagrali krótki film prezentujący swój projekt. Na stronie konkursu THINK BIG na Facebooku można obejrzeć i zapoznać się ze wszystkimi pomysłami. Można także zagłosować na przedsiębiorcę z regionu kujawsko-pomorskiego lub firmę, której pomysł najbardziej się spodobał. Głosujący przez www wybiorą  5 z 10 finalistów bieżącej edycji programu. O pozostałej piątce zadecyduje jury konkursowe.

W tym roku wśród półfinalistów  III edycji konkursu UPC biznes – Think Big – adresowanego do przedsiębiorców z ambicjami globalnej ekspansji znalazła się firma BusinessForecast z województwa kujawsko-pomorskiego.

Wszyscy , którzy chcą zagłosować i wspomóc przedsiębiorstwo ze swojego regionu wystarczy, że oddadzą głos na stronie programu THINK BIG na Facebook https://www.facebook.com/UPCbiznes/?sk= … 239096613.

Każdy  głos pomoże  w drodze do finału, a także przyczyni się do rozwoju regionu kujawsko-pomorskiego.  Dziennie można  opowiedzieć się za jednym pomysłem, który najbardziej przypadł do gustu. Głosowanie kończy się 12 lutego.


Za główny cel program THINK BIG postawił sobie wsparcie – zarówno finansowe jak i merytoryczne-innowacyjnych polskich przedsiębiorców, którzy mają w planach rozwój swojego biznesu oraz ekspansję swych produktów i usług na rynki zagraniczne.

W tym roku w THINK BIG do wygrania jest w sumie 80 000 złotych oraz możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń z mentorami biznesu i twórcami najbardziej rozpoznawalnych polskich marek technologicznych w postaci sesji Think Big Academy, usługi od UPC Biznes i szansa na nawiązanie współpracy z UPC po finale.
Programowi Think Big towarzyszy hasło Go Beyond Borders! zachęcające do przełamywania barier, które towarzyszą rozwojowi każdego biznesu. 

Jurorami w tegorocznej edycji Think Big są: Michał Olszewski - wiceprezydent m. st. Warszawy i inicjator Centrum Przedsiębiorczości Smolna, Beata Lubos - Naczelnik Wydziału Polityki Innowacyjności w Ministerstwie Rozwoju, Rafał Brzoska - twórca, założyciel i współwłaściciel Grupy Integer.pl, właściciela Paczkomatów® InPost, Piotr Chęciński - autor programów telewizyjnych, publicysta i producent, Christopher B. Coles - Dyrektor Zarządzający Rynkami Biznesowymi w Liberty Global, Bartłomiej Gola - partner zarządzający SpeedUp Group, Patrycja Gołos - dyrektor ds. korporacyjnych i polityki publicznej UPC Polska, Michał Kaczmarski - redaktor naczelny INNPoland, Artur Kurasiński - bloger, przedsiębiorca i twórca Auli Polskiej, Roman Młodkowski - dziennikarz ekonomiczny, Monika Nowak–Toporowicz - dyrektor ds. technologii w UPC Polska Andrzej Pągowski – artysta-grafik, Sander Vonk - dyrektor Liberty Global Ventures, Łukasz Wejchert - założyciel firmy Dirlango, Agnieszka Zawistowska - dyrektor UPC Biznes, Paweł Zielewski - zastępca redaktora naczelnego magazynu FORBES i Dariusz Żuk - prezes Polski Przedsiębiorczej.

Patronaty: Patronat Honorowy Prezydenta m.st. Warszawy, Ministerstwo Rozwoju, Polska Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
Patroni medialni: Bloomberg Businessweek, Forbes, INNPoland
Partnerzy: SpeedUp Venture Capital Group, Aula Polska, Business Link, Liberty Global Ventures

Więcej informacji na temat programu: http://thinkbig.upc.pl/ oraz na Facebooku https://www.facebook.com/UPCbiznes
***

Posty: 1

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie → KUJAWSKO-POMORSKIE → Konkurs i szansa dla firmy z kujawsko pomorskiego na wielka wygraną