Przejdź do treści forum

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie

Niezależne forum wymiany opinii dla Twojego regionu

Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.


1

Temat: BOGUSŁAWICE

Bardzo ładna niewielka miejscowość. Pełna zieleni i słońca.
Znajduję się zaledwie 4km od Oleśnicy i 30 km od Wrocławia i jest coraz bardziej popularna wśród osób pragnących zaszyć się w ciszy i spokoju z dala od miejskiego przepychu, hałasu i zapachu.
Z roku na rok Bogusławice rozrastają się wzdłuż i wszerz przez nowych mieszkańców. W chwili obecnej jest ich więcej niż miejscowych smile A to znaczy, że nasza wioska jest godna osadzenia i wybudowania swojego azylu smile
Na wiosce znajduje się rewelacyjny sklep, w którym jest praktycznie wszystko, zaczynając od nabiału kończąc na informacjach o sąsiedzie smile
Także to duży plus bo można dzięki temu wiele się dowiedzieć, nawet o sobie wink
Poza tym jest przepiękny park z placem zabaw dla dzieci(jak i dorosłych) oraz boisko do piłki nożnej i siatkowej. Wokół jest mnóstwo zieleni, jest gdzie spacerować, ponieważ niedaleko znajduje się las, rzeczka, naprawdę jest przyjemnie a latem to bajka.
Mieszkańcy Bogusławic to bardzo uprzejmi i mili ludzie, pomagają sobie nawzajem i darzą siebie szacunkiem.
Sołtys tej miejscowości to ktoś kto z sercem i pełnym zaangażowaniem podchodzi do tematu i stara się by ta wioska tętniła życiem i rozkwitała jak kwiat na wiosnę. Powstała nawet fundacja która pomogą potrzebującym w tej miejscowości. Piękny gest warty naśladowania przez innych "dowódców osady" wink to tak w skrócie.
Serdecznie polecam Bogusławice- drugiej takiej wioski nie znajdziecie wink

Posty: 1