Forum-lokalne logo

Przejdź do treści forum

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie

Niezależne forum wymiany opinii dla Twojego regionu

Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.


Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie → OPOLSKIE → powiat Opole → Opole → Airmax internet - opinie o promocji internet 96 Mb za 5 zł bez limitu

1

Temat: Airmax internet - opinie o promocji internet 96 Mb za 5 zł bez limitu

Mieszkam pod Opolem, dostałem wczoraj do domu ulotkę z ofertą nielimitowanego internetu o prędkości 96 Mb w cenie 5 zł miesięcznie przez pierwsze trzy miesiące i 10 zł miesięcznie kolejne miesiące. Oferta wyglądana na atrakcyjną i znacznie przebija inne rozwiązania zarówno technologicznie jak i cenowo. Zanim zamówię - proszę o informację i spostrzeżenia osoby, które korzystały z tej oferty.

2

Odp: Airmax internet - opinie o promocji internet 96 Mb za 5 zł bez limitu

Mam ten internet w Przyworach, nie mam zastrzeżeń. Jak podchodzę do komputera to internet zawsze jest.

Co do technologii to sie nie wypowiem bo sie nie znam ale u sąsiada na światłowodzie gorzej chodzi i czasami ma zaniki, i jeszcze brzydki kabel mu przez podwórko powiesili nad iglakami, ja bym sie na to nie zgodził.

Cene na razie mam te 5zl, pytanie co będzie jak się umowa skończy no ale to mam 2 lata, nie wiem czy dożyje wink a może konkurencja też coś zaproponuje.

Posty: 2

Forum Lokalne - Twoje miejsce w internecie → OPOLSKIE → powiat Opole → Opole → Airmax internet - opinie o promocji internet 96 Mb za 5 zł bez limitu